همه اخبار و مقاله ها

معوقات کادر درمان از یارانه ها پرداخت شد

تهران (پانا) - مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه ها از پرداخت بیش از 4400 میلیارد تومان از معوقات کادر بهداشت و درمان اطلاع داد.

4 مهر 1400

سیستم گواهی واکسیناسیون از روز چهارشنبه 22 سپتامبر آغاز به کار خواهد کرد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سی بی سی نیوز، افراد می بایست برای ورود به مکان های غیرضروری و دریافت خدمات گواهی واکسن ارائه دهند. افراد بالای 12 سال از طریق ارائه پرینت رسید واکسیناسیون یا به شکل دیجیتال می توانند از خدمات بهره مند شوند. این رسید نام،...

4 مهر 1400

اعلام بازگشایی موزه هنرهای تزئینی اصفهان

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای منتشر شده، اعلام بازگشایی موزه هنرهای تزئینی اصفهان اجرا شده است.

3 مهر 1400

تخم مرغ در ترازوی تغذیه

عده زیادی از مردم، با این باور که کلسترول موجود در زرده تخم مرغ می تواند موجب بالارفتن اندازه کلسترول خون و در نتیجه، افزایش خطر بیماری های کرونر قلب گردد، خود را از خوردن این ماده مغذی و لذیذ محروم نموده اند.

2 مهر 1400

باریسول یا سقف کشسان یکی از بهترین مدل های سقف کاذب برای دکوراسیون خانه شماست!

باریسول چیست؟ سقف کشسان باریسول از نام شرکت فرانسوی باریسول (Barrisol) گرفته شده که یکی از بهترین شرکت های تولید سقف های کاذب مخصوصا نوع کشسان در جهان است. در ایران به نام سبکی از سقف های کشسان می شناسند اما با وجود شباهت، ویژگی های خاص خود را دارد که استفاده...

31 شهریور 1400

ماندگاری بیشتر ویرانگری بیشتر

امروزه شاهد این هستیم که خانم های بسیاری به جای استفاده از لوازم آرایش موقت سراغ انواع دایمی می فرایند. چقدر به این آرایش های دایم اطمینان دارید؟خانم هایی که بدون خط لب، خط چشم و خط ابروهایی صاف از خانه بیرون نمی فرایند و باید اول از آرایش صورتشان...

30 شهریور 1400

افزایش 65 درصدی ترافیک مصرفی اینترنت در کردستان

مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: ترافیک و پهنای باند مصرفی اینترنت پرسرعت ADSL در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 65.5 درصد افزایش یافته است.

30 شهریور 1400

آثار سزارین بر مادر و نوزاد

اندازه رو به رشد موارد سزارین، منشا پژوهش ها و بحث و جدل های فراوان در منابع پزشکی بین المللی بوده است. نسبت موارد سزارین در استرالیا از 4/19% کل موارد تولد در سال 1994 به 1/29% در سال 2004 رسید. این درصد که در ایالات متحده همواره بالا بوده، در سال 2005 به 2/30% یعنی...

29 شهریور 1400

اعلام نامزدهای نهایی جایزه ادبی بوکر

لیست نهایی جایزه ادبی بوکر درحالی اعلام شد که فقط نام یک نویسنده بریتانیایی در بین نامزدهای نهایی به چشم می خورد.

27 شهریور 1400

تبریک تولد رسمی؛ شعر و متن های ادبی خاص و زیبا برای تولد

معمولاً سعی می کنیم میلاد نزدیکانمان را جشن بگیریم گاهی هم فاصله این مجال را نمی دهد تا در شادی تولد نزدیک ترین افراد زندگی مان شریک شویم. برای همین سعی می کنیم با یک متن ادبی یا شعر سهمی در خوشحالی او داشته باشیم...

26 شهریور 1400

ماجرای عجیب گوشی همراهی که سر از شکم زندانی درآورد

تهران (پانا) - پزشکان گوشی نوکیا 3310 را از بدن زندانی ای با موفقیت خارج کردند که آن را به مدت چهار روز در شکمش نگه داشته بود.

25 شهریور 1400

گروسی از سفر مجدد به ایران خبر داد

ایرنا نوشت: مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با اشاره به اینکه برای حل مسائل مورد اختلاف با ایران به زودی به تهران باز می گردد خاطر نشان کرد که دیپلماسی بهترین راه برای حل مسائل است.

24 شهریور 1400

بخش خصوصی هیچ زمان در برنامه ریزی های گردشگری نقشی نداشته است

ایسنا/ براساس سخنان رئیس هیات مدیره جامعه هتلداران خراسان رضوی، بخش خصوصی هیچ زمان در برنامه ریزی های گردشگری نقشی نداشته است.

23 شهریور 1400

دلیل های مختلف زانو درد چیست؟

درد در ناحیه زانو یکی از مسائل رایج است که بیشتر افراد با آن روبرو هستند.

22 شهریور 1400

آنالیز افسانه های ایرانی و کرواتی

تهران (پانا) - شانزدهمین جشنواره افسانه اُگولین با معرفی کتاب جنگل ایزدباد و سه قصه دیگر و آنالیز افسانه های ایرانی و کرواتی برگزار می گردد.

21 شهریور 1400

برگزاری مرحله نهایی بیست و ششمین المپیاد علمی دانشجویی در مازندران

مرحله نهایی بیست و ششمین المپیاد علمی دانشجویی کشور، صبح و بعد از ظهر روز آدینه نوزدهم شهریور سال 1400 همزمان با دانشگاه های سراسر کشور در مازندران برگزار می گردد.

19 شهریور 1400

اصلی ترین انتظار از دولت

هر چند درحوزه مالی می توان انتظارات متعددی از تیم مالی دولت فهرست کرد، اما درشرایط ویژه اقتصاد ایران، تمام این انتظارات را می توان دریک انتظار خلاصه کرد که به مهار و کاهش نرخ تورم مربوط می گردد.

19 شهریور 1400

ژاپن با پیروزی در دومین بازی، چین را به قعر جدول فرستاد

تیم ملی فوتبال ژاپن توانست چین را در دومین ملاقات خود در انتخابی جام جهانی شکست دهد.

18 شهریور 1400

سیستم لازم برای اجرای فار کرای 6 اعلام شد

بازی فار کرای 6 مانند شماره های پیشین، فضای وسیع و سندباکس با وجود فعالیت های گوناگون و شیوه های مختلف برای قتل دشمنان ارائه می دهد. یوبی سافت در پی ارائه تجربه ای اکشن و تکرار نشدنی است و پیش نمایش های منتشر شده هم نشان از یک بازی قدرتمند می دهند. سیستم...

17 شهریور 1400

پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا دوشنبه 15 شهریور 1400

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران آنالیز داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی روز های آینده شرایط جوی استان تهران، آسمانی صاف و تا قسمتی ابری و در بعضی ساعات همراه با وزش باد پیش بینی می گردد.

15 شهریور 1400
تعداد: (640)