کرملین: تمامی سناریوها در رابطه با رفتار آمریکا در نظر گرفته می گردد

به گزارش وبلاگ عصر نو، در حالی که سخنگوی کرملین تأکید کرد، مسکو خود را برای هر سناریوی رفتاری از سوی واشنگتن آماده نموده، یک مقام دوما نیز اطمینان داد: روسیه به هر تحریم احتمالی آمریکا به بهانه واهی، بطور روشن و کافی پاسخ خواهد داد.

کرملین: تمامی سناریوها در رابطه با رفتار آمریکا در نظر گرفته می گردد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ عصر نو به نقل از خبرگزاری اینترفکس، دیمیتری پسکوف سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه در تفسیر خبر منتشره درباره اینکه واشنگتن به زودی تحریم های جدیدی علیه مسکو اعمال خواهد نمود، اعلام نمود که پیش بینی اقدامات کشورهای غربی در اعمال محدودیت ها علیه روسیه سخت است، به همین دلیل مقامات مسکو همیشه تمامی سناریو ها در رابطه با رفتار مخالفان این کشور را در نظر می گیرد.

پسکوف روز چهارشنبه در جمع وبلاگ عصر نو با تأکید بر اینکه ادعای اینکه روسیه گویا در انتخابات ریاست جمهوری سال2020 دخالت نموده، کاملاً بی پایه و اساس و غیرمستند است، گفت: مقامات مسکو مجبور هستند تا تمامی تدابیر لازم برای دفاع از منافع ملی خود و کاهش خطرات مربوط به تحریم های جدید از سوی آمریکا را اتخاذ نمایند. و در این رابطه، تمامی سناریوهای رفتار واشنگتن در نظر گرفته می گردد.

کاخ سفید خود را برای اعمال تحریم های جدید علیه روسیه آماده می نماید

در خبر دیگری گزارش شده، جن ساکی سخنگوی کاخ سفید اعلام نمود که در آینده نزدیک، اخبار مضاعفی از آمریکا درباره پاسخگویی روسیه در مقابل اقداماتش منتشر خواهد شد.

وی شب گذشته در کنفرانس مطبوعاتی برای وبلاگ عصر نو، گفت: همانطور که رئیس جمهور جو بایدن در مصاحبه روز سه شنبه یادآور شده، روسیه بدون تردید بهای اقداماتش را خواهد پرداخت. در آینده نزدیک ما جزییات این مسئله را فاش خواهیم کرد.

جن ساکی اضافه کرد: آنها باید بهای دخالتشان در امور داخلی ایالات متحده را بپردازند. البته ما راه دیگری و متفاوت با دولت قبلی دونالد ترامپ در برخورد با روسیه در پیش گرفته ایم و به اعمال فشار بر مقامات مسکو ادامه خواهیم داد.

در همین رابطه، لئونید اسلوتسکی رئیس کمیته امور بین الملل دومای دولتی روسیه در جمع وبلاگ عصر نو ابراز اطمینان کرد که تهدیدات شنیده شده از سوی واشنگتن در رابطه با افسانه دخالت روسیه در انتخابات آمریکا، مسلماً بدون پاسخ از سوی مسکو باقی نمانده و طرف روسی قاطعانه به هر نوع محدودیت جدید احتمالی به بهانه های واهی و دور از ذهن ، واکنشی واضح و کافی نشان خواهد داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کرملین: تمامی سناریوها در رابطه با رفتار آمریکا در نظر گرفته می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرملین: تمامی سناریوها در رابطه با رفتار آمریکا در نظر گرفته می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید