مشخص تکلیف ارز 4200 در کمیسیون برنامه

به گزارش وبلاگ عصر نو، سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت برای معین تکلیف ارز 4200 تومانی و شرایط خودرو اطلاع داد.

مشخص تکلیف ارز 4200 در کمیسیون برنامه

محمد مهدی مفتح در گفت و گو با وبلاگ عصر نو در شرح جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه گفت: این جلسه با حضور فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت جهت ارائه گزارش درباره اقدامات این وزارتخانه در حوزه های مختلف تشکیل شد و نمایندگان به طرح نظرات خود درباره خودرو، مشخص تکلیف ارز 4200 تومانی، راه اندازی کارخانه ها و موارد دیگر پرداختند.

به گفته وی در این جلسه مقرر شد که نشست هایی در هفته های آینده برای آنالیز حوزه صنعت و معدن و تجارت برگزار گردد.

مفتح همچین با اشاره به حضور دادستان دیوان محاسبات کل کشور به همراه گ معاونان مالی دیوان در کمیسیون برنامه گفت: در این جلسه درباره بودجه پیشنهادی دیوان محاسبات برای سال 1401 مطالبی بیان شد. اعضای کمیسیون برنامه و بودجه تمام هزینه های پیشنهادی دیوان محاسبات را با دید کاهش هزینه ها مورد آنالیز قرار داد و نسبت به مواردی که به نظر می رسید ارقام رشد داشته است، خواهان شرحاتی شد.

وی ادامه داد: علاوه بر این بحث اندازه استخدام ها و پرداخت پاداش خاتمه خدمت بازنشستگان در دیوان محاسبات نیز مورد آنالیز نهاده شد. قرار شد بودجه پیشنهادی بعد از تایید کمیسیون، به دولت برای درج در لایحه بودجه سال آینده مجلس ارسال گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مشخص تکلیف ارز 4200 در کمیسیون برنامه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشخص تکلیف ارز 4200 در کمیسیون برنامه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید