پیام گل محمدی در آستانه بازی فولاد در لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش وبلاگ عصر نو، فولاد ایران در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا امشب از ساعت 18:30 در دوحه، مرکز قطر به مصاف تیم الفیصلی عربستان می رود و برنده این تک مسابقه راهی مرحله بعد خواهد شد. فولاد تنها نماینده ایران در مرحله یک هشتم نهایی است.

پیام گل محمدی در آستانه بازی فولاد در لیگ قهرمانان آسیا

یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس به مناسبت بازی امروز تنها کننده ایران در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: متاسفانه به دلیل مسائلی که پیش آمد، فوتبال و باشگاه های ایران نتوانستند با تمام قوا در لیگ قهرمانان حضور پیدا کنند. در حال حاضر فولاد خوزستان تنها کننده خانواده فوتبال و ورزش ایران در این مسابقات است، پس موفقیت آن، موفقیت همه ما خواهد بود.

وی ادامه داد: خوزستان مهد فوتبال ایران است و به نظر من این مساله قدرت مضاعفی به تیم فولاد به ویژه در رقابت های بین المللی می بخشد. من به نوبه خود، عمیقا برای تیم فولاد و هواداران آن آرزوی پیروزی در بازی پیش رو را دارم و البته به امید خدا پیروزی آنها پیروزی همه فوتبال ایران است و همه مردم ایران را هم خشنود خواهد کرد.

همچنین باشگاه سپاهان شامل محمدرضا ساکت و ژوزه مورایس نیز در پیامی به این باشگاه، برای فولاد در لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت کرده بود.

منبع: فرارو

به "پیام گل محمدی در آستانه بازی فولاد در لیگ قهرمانان آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام گل محمدی در آستانه بازی فولاد در لیگ قهرمانان آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید