خلیج فارس تا دوشنبه مواج است

به گزارش وبلاگ عصر نو، هواشناسی بوشهر مطرح نمود: خلیج فارس و سواحل این استان به دلیل وزش باد شدید شمال غربی از شنبه تا دوشنبه مواج خواهد بود.

خلیج فارس تا دوشنبه مواج است

به گزارش وبلاگ عصر نو از بوشهر، اداره کل هواشناسی استان بوشهر بیان کرد: امروز به سبب وزش باد های شمال غربی بر روی دریا، سواحل و فراساحل در منطقه ها جنوبی استان مواج است. بعلاوه عصر امروز تا صبح شنبه در بعضی نقاط نیمه شمالی استان با افزایش ابر، احتمال وقوع بارش پراکنده و گاهی رعدوبرق وجود دارد.

بنا به این گزارش، از فردا دوباره وزش باد شدید شمال غربی روی سواحل و خلیج فارس شروع می گردد و تا دوشنبه ادامه می یابد که به همین دلیل، خلیج فارس و سواحل استان در این روزها مواج خواهد بود.

هواشناسی بوشهر آسمان استان را تا فردا صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی، گاهی وزش باد، در نیمه شمالی گاهی افزایش ابر و احتمال بارش خفیف باران و در بعضی نقاط مه صبحگاهی پیش بینی نموده است.

جهت وزش باد نیز شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت 10 تا 34 کیلومتر در ساعت و در سواحل جنوبی گاهی 42 تا کیلومتر درساعت و از ظهر فردا در همه منطقه ها با سرعت 12 تا 36 گاهی تا 42 کیلومتر در ساعت خواهد بود.

بیشتر بخوانید

ارتفاع موج دریا هم 30 تا 90 گاهی 120 سانتیمتر، در سواحل و فراساحل مرکزی و جنوبی 90 تا 150 سانتیمتر و از ظهر فردا در همه منطقه ها به تدریج 90 تا 150 گاهی 180 سانتیمتر پیش بینی شده است.

فردا در بندر بوشهر زمان جزر دریا ساعت 7:17 و مد ساعت 23:49 خواهد بود.

ک

وبلاگ عصر نو بوشهر بوشهر

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "خلیج فارس تا دوشنبه مواج است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیج فارس تا دوشنبه مواج است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید