تاخت و تاز زمین خواران در قطب کشاورزی یزد

به گزارش وبلاگ عصر نو، فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد گفت: بیش از 61 هکتار از اراضی ملی در شهرستان خاتم در سال 98 از از دست متصرفان آزاد شد.

تاخت و تاز زمین خواران در قطب کشاورزی یزد

به گزارش وبلاگ عصر نو به نقل از باشگاه خیرنگاران جوان، سرهنگ مهدی مختومی افزود: نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی استان یزد در سال 98 بیش از 61 هکتار از اراضی ملی را در قالب تبصره 1 ماده 55 قانون حفاظت و بهره برداری از جنگل ها و اجرای احکام قضایی، از دست متصرفان رفع تصرف و خلع ید کردند.

وی ادامه داد: مأموران یگان حفاظت با کمک واحد حقوقی اداره کل و شهرستان میبد پارسال پیروز به تشکیل 19 فقره پرونده تخریب و تصرف به مساحتی بیش از 272 هکتار شده اند. همچنین پارسال یک فقره چرای غیرمجاز در مراتع برای 300 واحد دامی در مراتع این شهرستان تشکیل شد.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد گفت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تصرف، تخریب، حریق، دیوارکشی و گودبرداری اراضی ملی از طریق شماره تماس رایگان به 1504 یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد اعلام کنند تا همکاران ما در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شوند.

منبع: همشهری آنلاین

به "تاخت و تاز زمین خواران در قطب کشاورزی یزد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاخت و تاز زمین خواران در قطب کشاورزی یزد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید