منابع کنکور کارشناسی ارشد دامپزشکی و دکتری دامپزشکی 1401

به گزارش وبلاگ عصر نو، منابع کنکور کارشناسی ارشد دامپزشکی 1401 و منابع کنکور دکتری دامپزشکی 1401 اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در راستا حرکت به سوی قبولی در دانشگاه ها است.

منابع کنکور کارشناسی ارشد دامپزشکی و دکتری دامپزشکی 1401

به گزارش وبلاگ عصر نو بنابر اعلام سنجش امیرکبیر، با توجه به اینکه رشته های آزمون کارشناسی ارشد دامپزشکی و آزمون دکتری دامپزشکی زیاد بوده و منابع امتحان کارشناسی ارشد دامپزشکی و منابع امتحان دکتری دامپزشکی نیز بسیار زیاد،از طرفی این رشته ها را سایر موسسات آموزشی پشتیبانی نمی نمایند سنجش امیرکبیر فهرست منابع رشته ها ذیل را به صورت رایگان در سایت www.sanjeshetakmili.ir منتشر نموده است.

منابع کارشناسی ارشد انگل شناسی دامپزشکی

منابع کارشناسی ارشد فیزیولوژی دامپزشکی

منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی

منابع کارشناسی ارشد بافت شناسی دامپزشکی

منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی

منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی

منابع کارشناسی ارشد بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی

منابع کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی دامپزشکی

منابع کارشناسی ارشد سم شناسی دامپزشکی

منابع کارشناسی ارشد پیشگیری بیماری های دامی

منابع دکتری جراحی دامپزشکی

منابع دکتری مامائی و بیماری های فراوری مثل دام

منابع دکتری بیماری های داخلی دام های کوچک

منابع دکتری بیماری های داخلی دام های بزرگ

منابع دکتری رادیولوژی دامپزشکی

منابع دکتری کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی

منابع دکتری پاتولوژی دامپزشکی

منابع دکتری بهداشت و بیماری های پرندگان

منابع دکتری بیوشیمی دامپزشکی

منابع دکتری بهداشت و بیماری های آبزیان

منابع دکتری بهداشت مواد غذایی دامپزشکی

منابع دکتری بهداشت خوراک دام

منابع دکتری اپیدمیولوژی دامپزشکی

منابع دکتری انگل شناسی دامپزشکی

منابع دکتری باکتری شناسی دامپزشکی

منابع دکتری ویروس شناسی دامپزشکی

منابع دکتری قارچ شناسی دامپزشکی

منابع دکتری ایمنی شناسی دامپزشکی

منابع دکتری بیوتکنولوژی دامپزشکی

منابع دکتری فناوری فراوری مثل در دامپزشکی

منابع دکتری سم شناسی دامپزشکی

منابع دکتری فارماکولوژی دامپزشکی

منابع دکتری فیزیولوژی دامپزشکی

منابع دکتری آناتومی و جنین شناسی مقایسه ای دامپزشکی

منابع دکتری بافت شناسی مقایسه ای دامپزشکی

منابع دکتری بیهوشی و مراقبت های ویژه دامپزشکی

منابع آزمون جامع پیش درمانگاهی دامپزشکی (منابع آزمون علوم پایه پیش درمانگاهی دامپزشکی)

داوطلبان کنکور ارشد دامپزشکی و آزمون دکتری دامپزشکی برای کسب درصد های بالا در دروس و قبولی در آزمون و مدیریت زمان و هزینه، یک مجموعه تمام و کامل امتحان ارشد و امتحان دکتری را برای شما تهیه نموده ایم.

1- پکیج بی نظیر از کتب و جزوات آموزشی برای کسب درصد های بالا در کنکور ارشد دامپزشکی و آزمون دکتری دامپزشکی، یک بسته آموزشی کامل برگرفته از کتب مرجع و جزوات آموزشی دانشگاه ها،به عبارت دیگر تمام منابع هر درس در یک کتاب جمع آوری شده است.

2- پلنر آزمون کارشناسی ارشد دامپزشکی و آزمون دکتری دامپزشکی برای برنامه ریزی بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت، یعنی یک برنامه ریزی تمام و کمال برای افراد مختلف(کارمند، دانشجو، تغییر رشته ای و ...) که چه روزها و چه ساعتی، چه مطالبی مطالعه نمایند تا به درصد های دلخواهشان برسند.

3- پکیج طلایی(پلاس)، یک مجموعه بی نظیر از محتوی برنامه ریزی آموزشی است که بتوان با قدرت و دانش بیشتری نسبت به سایر داوطلبان کنکور ارشد دامپزشکی و آزمون دکتری دامپزشکی با یک راه میانبر به درصد های دلخواهت برسی.

4- کانال VIP، مجموعه ای از فیلم های آموزشی روانشناسی، مدیریت زمان و روش های پاسخگویی به تست های کنکور ارشد دامپزشکی و آزمون دکتری دامپزشکی و ... می باشد، یعنی یک قدم جلوتر از سایر داوطلبان.

5- هشت مرحله آزمون مکاتبه ای ارشد دامپزشکی و چهار مرحله آزمون مکاتبه ای دکتری دامپزشکی، که شما را با مدیریت زمان و پاسخگویی به تست ها آشنا می نماید. در این آزمون ها به شما 8 و 4 مرتبه فرصت داده می گردد تا خودتان را محک بزنید و اشتباه ها و خطاهای خودتان را پیدا نموده و اصلاح نمایید.

نکته: رقابت در آزمون دکتری و کنکور کارشناسی ارشد بین دو گروه انجام می گردد:

گروه اول: کسانی که زمان کافی را برای مطالعه دارند، به تازگی فارغ التحصیل شده و با منابع آشنایی نسبی دارند، در پایه تحصیلی قوی هستند، و دغدغه پذیرفته شدن در دانشگاه های مطرح دولتی را ندارند.

گروه دوم: کسانی که شاغل و پرمشغله هستند، بیش از یک سال از فارغ التحصیلی ایشان گذشته و منابع نو را نمی شناسند، برایشان مهم است که در کدام دانشگاه پذیرفته شوند. این دسته از داوطلبین باید بدانند که قرار است در آزمون دکتری و کنکور کارشناسی ارشد با دسته اول رقابت نمایند و مشخصا شانس قبولی پایین تری دارند. این گروه برای آن که بتوانند در آزمون های ذکر شده شانس قبولی خود را افزایش داده و توان رقابت کافی را بدست آورند، ضروری است از خدماتی مانند مشاوره و پشتیبانی تحصیلی، کتب خلاصه منابع کنکور، آزمون های آزمایشی، دی وی دی های صوتی و تصویری و جزوات و اسلایدهای دانشگاهی استفاده نمایند

ما در سنجش امیرکبیر فرصتی را فراهم آورده ایم تا داوطلبان به صورت میان بر به منابع مورد احتیاج خود برای قبولی در کنکور دست پیدا نمایند اگر داوطلبان بتواند تست های سال های گذشته و درسنامه های تهیه شده را حداقل 2 دفعه مرور نمایند مطمئن باشند نتیجه ای عالی در کنکور ارشد و آزمون دکتری کسب خواهند کرد لذا توصیه می گردد داوطلب به سمت کتب مرجع نرود و از کتب خلاصه شده استفاده کند. کوشش داوطلب در مرور مطالب او را به قبولی تضمین شده در آزمون دکتری و کنکور کارشناسی ارشد منتهی خواهد نمود.

تصمیم آینده ساز شما:برای قبولی در کنکور ارشد دامپزشکی، کنکور دکتری دامپزشکی و داشتن ابزارهای میانبر، ما تمام شرایط آسان شدن آزمون کارشناسی ارشد دامپزشکی و آزمون دکتری دامپزشکی را برای شما آماده نموده ایم، همین الان به وسیله www.sanjeshetakmili.ir با شماره 44031690 تماس بگیرید.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "منابع کنکور کارشناسی ارشد دامپزشکی و دکتری دامپزشکی 1401" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منابع کنکور کارشناسی ارشد دامپزشکی و دکتری دامپزشکی 1401"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید