روایت بازیگر تلویزیون از ماجرای یک ترور

به گزارش وبلاگ عصر نو، سپیده خداوردی، بازیگر نقش همسر شهید مجید شهریاری، از دانشمندان هسته ای ترورشده در سال 89، نقشش در مجموعه صبح آخرین روز را یک زن تماما قهرمان دانست.

روایت بازیگر تلویزیون از ماجرای یک ترور

به گزارش وبلاگ عصر نو، سپیده خداوردی، بازیگر سینما و تلویزیون درباره بازی در نقش همسر شهید شهریاری در سریال صبح آخرین روز گفت: این نقش را بسیار دوست داشتم؛ چراکه یک زن تماماً قهرمان پشت شهید شهریاری بود که او را به این مقام والا رساند و در فکر مردم ایران ماندگار کرد. او هم زن بود، هم مادر بود و هم عشق. عشق بین این دو نفر در بسیاری از فکر ها به یادگار مانده و هنوز هم درباره آن صحبت می گردد.

این بازیگر بعلاوه اظهار داشت: همان طور که می دانید روایت قصه سریال صبح آخرین روز بر اساس نگاه خانم دکتر قاسمی، همسر ایشان بود و من مصاحبه های همسر شهید را خواندم و صحبت هایش را شنیدم. نگاه خانم قاسمی این بود که اگر بتوانیم حتی در فکر یک نفر اثرگذاری نموده و یک نفر دیگر پا در این جهت بگذارد و راه شهید شهریاری را ادامه بدهد، برایم بسیار عالی است.

صبح آخرین روز یک مجموعه در ژانر امنیتی ـ سیاسی است که به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی مصطفی علمی فرد ساخته شد. این سریال با موضوع زندگی شهید شهریاری اردیبهشت ماه 1400 از شبکه دو سیما روی آنتن رفت.

  • خودم را تکرار نمی کنم | گفت وگو با شکیب شجره به بهانه بازی در فیلم انفرادی
  • بازیگر سینما: عکس خصوصی ام را پخش کردند و گفتند این هم فساد اخلاقی | مجبور شدم حلقه ازدواجم را بفروشم

سپیده خداوردی که شامگاه آدینه، 11 شهریور ماه در برنامه شب فیروزه ای حاضر شده بود در بخشی دیگر از صحبت هایش درباره علاقه به موسیقی، چنین گفت: اولین خانم در ایران هستم که نوازندگی کنترباس کردم. همواره می گفتند که این ساز مردانه است و خانم ها نمی توانند آن را بنوازند اما من پایش ایستادم و اکنون بانوان هنرمند زیادی داریم که این ساز را می نوازند.

بازیگر مجموعه های آوای باران، از یاد رفته، خانه امن و ترور خاموش سپس درباره فعالیت هنری این روزهایش بیان کرد: یک سریال نو داشتم که به تازگی پخش شد و یک فیلم سینمایی دارم که در جشنواره فجر حضور خواهد داشت، یک فیلم سینمایی هم در جشنواره کودک دارم.

به گزارش ایسنا، جُنگ شب فیروزه ای هر هفته دوشنبه تا آدینه ساعت 21 از شبکه پنج پخش می گردد. این برنامه که با اجرای سیدمرتضی حسینی روی آنتن می رود، در گروه تهران و شهروندی شبکه پنج تهیه و فراوری می گردد.

شب فیروزه ای شامگاه آدینه، 11 شهریور ماه میزبان علیرضا افتخاری، خواننده و سپیده خداوردی، بازیگر بود.

منبع: همشهری آنلاین

به "روایت بازیگر تلویزیون از ماجرای یک ترور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت بازیگر تلویزیون از ماجرای یک ترور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید