با چشمی و کنعانی هر نیمه 3 گل خوردیم!

به گزارش وبلاگ عصر نو، با سرانجام نیمه اول دیدار تیم های ملی فوتبال کشورمان و انگلیس بلافاصله موجی از نقدها در فضای مجازی در رابطه با انتخاب ترکیب اولیه از سوی کارلوس کی روش به راه افتاد.

با چشمی و کنعانی هر نیمه 3 گل خوردیم!

در این بین طرفداران پرسپولیسی تیم ملی با اشاره به حضور روزبه چشمی در پست مدافع میانی و نیمکت نشینی کنعانی زادگان و خلیل زاده انتقاداتی را علیه این بازیکن استقلالی در فضای مجازی به راه انداختند. آن ها معتقد بودند با حضور چشمی تیم ملی سه گل در نیمه اول دریافت کرده است. پایان چشمی در پایان نیمه اول جای خود را به محمدحسین کنعانی زادگان داد و مدافعی که در ماه های گذشته در ترکیب ثابت خط دفاعی تیم ملی به میدان رفته بود جای او را گرفت. اما ملی پوشان کشورمان در نیمه دوم هم سه گل دیگر از انگلیس دریافت کردند و مجموع گل های خورده ایران به 6 رسید.

همین موضوع کافی بود تا طرفداران استقلال با حمله شدید به حامیان پرسپولیس، به حضور محمدحسین کنعانی زادگان در ترکیب خط دفاعی تیم ملی پرداخته و مدعی شدند که این بازیکن در این مسابقه به شدت ضعیف ظاهر شده است. استقلالی ها در حمایت از روزبه چشمی پاسخ حملات پرسپولیسی ها را به این شکل دادند که: کنعانی زادگان تان را هم دیدیم که چطور در نیمه دوم نتوانست مانع از گل خوردن تیم ملی شود و سه گل هم در نیمه دوم دریافت کردیم.

از اتفاقات حاشیه ای جالب تیم ملی در جام جهانی بحث های آبی و قرمز بین طرفداران استقلال و پرسپولیس در فضای مجازی است که در روز های تعطیلی لیگ برتر از کری خوانی برای یکدیگر غافل نمی شوند. آن ها با پرداختن به عملکرد بازیکنان سرخابی در ترکیب تیم ملی بازار کری خوانی برای یکدیگر را داغ نگه داشته اند و کم کم خودشان را برای رسیدن به دربی آماده می کنند.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو

به "با چشمی و کنعانی هر نیمه 3 گل خوردیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با چشمی و کنعانی هر نیمه 3 گل خوردیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید