انتقال 11 دانش آموز یک مدرسه بندرعباس به بیمارستان، مسمومیت به دانش آموزان مدرسه کوثر بندرعباس رسید؟

به گزارش وبلاگ عصر نو، 11 دانش آموز مدرسه دخترانه کوثر در بندرعباس بدلیل آنچه سختی در تنفس عنوان شده به بیمارستان منتقل شده اند.

انتقال 11 دانش آموز یک مدرسه بندرعباس به بیمارستان، مسمومیت به دانش آموزان مدرسه کوثر بندرعباس رسید؟

به گزارش فارس، صبح امروز از مدرسه کوثر محله 600 دستگاه در بندرعباس گزارشی از بروز نفس تنگی شماری از دانش آموزان به مرکز فوریت های پزشکی و اورژانس اعلام شده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در این زمینه به خبرنگار فارس در بندرعباس گفت: عوامل اورژانس بلافاصله با مراجعه به مدرسه کوثر در محله 600 دستگاه در بندرعباس، اقدام به آنالیز و امداد رسانی به دانش آموزانی کردند که عمدتا دچار ترس شده بودند، ولی با این حال 11 نفر از آنان با گلایه از تنگی تنفسی به بیمارستان های شهید محمدی و خلیج فارس منتقل شده اند.

دکتر فاطمه نوروزیان مطرح نمود: 9 نفر از دانش آموزان نیز در محل با ارائه خدمات بصورت سرپایی به حالت عادی بازگشته اند.

به گفته وی، عوامل درمانی در بیمارستان بیشتر ترس و شوک را علت اضطراب و نگرانی شدید دانش آموزان عنوان می نمایند و افراد منتقل شده به بیمارستان دچار کمبود اکسیژن در خون نیستند و سطح اکسیژن خون آن ها وضعیتی طبیعی دارد و حال عمومی آن ها نیز خوب است.

به گزارش فارس، بعضی منابع محلی می گویند یک فرد معتاد در پیرامون مدرسه آتشی روشن نموده بوده که دود ناشی از آن وارد محیط مدرسه می گردد و دانش آموزان از این مسأله دچار ترس شده اند.

منبع: فرارو

به "انتقال 11 دانش آموز یک مدرسه بندرعباس به بیمارستان، مسمومیت به دانش آموزان مدرسه کوثر بندرعباس رسید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقال 11 دانش آموز یک مدرسه بندرعباس به بیمارستان، مسمومیت به دانش آموزان مدرسه کوثر بندرعباس رسید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید