اردوغان: از هرکجا که دلمان بخواهد سلاح می خریم، امیدواریم با ایران و روسیه همکاری بیشتری داشته باشیم

به گزارش وبلاگ عصر نو، فارس نوشت:رئیس جمهور ترکیه با هشدار به آمریکا در زمینه خرید سامانه دفاع موشکی ، ابراز امیدواری کرد که ایران و ترکیه در منطقه همکاری بیشتری داشته باشند

اردوغان: از هرکجا که دلمان بخواهد سلاح می خریم، امیدواریم با ایران و روسیه همکاری بیشتری داشته باشیم

به نوشته روزنامه واشنگتن تایمز رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه روز یکشنبه در مصاحبه با شبکه تلویزیونی سی بی اس بار دیگر شرح داد که ترکیه قصد دارد در مشارکت نظامی خود با روسیه پیش برود.

وی اضافه کرد که ترکیه قصد دارد سامانه دفاع موشکی اس-400 دیگری از روسیه خریداری کند. اردوغان گفت: من احتمالاً از یک کشور دیگر سامانه های دفاعی می گیرم وهیچ کس نمی تواند در این امر دخالت کند.در آینده، هیچکس نمی تواند در مورد نوع سامانه دفاعی که از کدام کشور در چه سطحی به دست می آوریم، دخالت کند. هیچ کس نمی تواند در آن دخالت کند. ما تنها خود چنین تصمیماتی می گیریم.

وی ادامه داد: ما کشوری با 84 میلیون نفر جمعیت هستیم و از نظر سامانه های دفاعی و اقدامات لازم برای اتخاذ تصمیم بسیار قاطع هستیم و هیچ کس نمی تواند در این امر دخالت کند.

311311

منبع: خبرآنلاین

به "اردوغان: از هرکجا که دلمان بخواهد سلاح می خریم، امیدواریم با ایران و روسیه همکاری بیشتری داشته باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اردوغان: از هرکجا که دلمان بخواهد سلاح می خریم، امیدواریم با ایران و روسیه همکاری بیشتری داشته باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید