اختصاص کارت سفر 30 میلیون تومانی به هر خانواده ، سفر مقرون به صرفه با ایران سفر

به گزارش وبلاگ عصر نو، مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و دنیا گردی از رونمایی پلتفرم جدیدی با نام ایران سفر و اختصاص کارت سفر 30 میلیون تومانی به هر خانواده اطلاع داد.

اختصاص کارت سفر 30 میلیون تومانی به هر خانواده ، سفر مقرون به صرفه با ایران سفر

به گزارش وبلاگ عصر نو، روح الله حسین زاده مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و دنیا گردی گفت: پلتفرم ایران سفر به وسیله شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و دنیا گردی با همکاری بخش خصوصی به منظور مقرون به صرفه سازی سفر طراحی شده و قرار است در نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران در بهمن ماه سال جاری رونمایی گردد.

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و دنیا گردی اظهار کرد: این پلتفرم با هدف توسعه و رونق سفر و گردشگری، به علاقه مندان خدمات مقرون به صرفه و مشاوره سفر ارائه می نماید.

وی اضافه نمود: افراد با مراجعه به این پلتفرم می توانند علاقه مندی خود را برای سفر به نقاط مختلف اعلام نمایند و علاوه بر دریافت مشاوره، سفر مقرون به صرفهی را برنامه ریزی نمایند.

حسین زاده توضیح داد: بر این اساس با 15 دستگاه تفاهم نامه امضا کردیم و با ابلاغ تبصره 18، تسهیلات را ارائه خواهیم کرد تا کارکنان دولت بتوانند از گردشگری و سفر مقرون به صرفه استفاده نمایند.

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و دنیا گردی گفت: کارت سفر به صورت مقرون به صرفه و اقساطی است و مبلغ تسهیلات آن 30 میلیون تومان با نرخ 4 درصد برای هر خانوار است که با همکاری یکی از بانک ها انجام خواهد شد.

وی توضیح داد: این پلتفرم، پلتفرم رسمی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خواهد بود. این مجموعه یاری جدی به بخش خصوصی خواهد نمود تا بتوانند توانمندی ها و ظرفیت های خود را در حوزه سفر مقرون به صرفه ارائه نمایند.

منبع: همشهری آنلاین

به "اختصاص کارت سفر 30 میلیون تومانی به هر خانواده ، سفر مقرون به صرفه با ایران سفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص کارت سفر 30 میلیون تومانی به هر خانواده ، سفر مقرون به صرفه با ایران سفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید