وعده پوشش اینترنت پرسرعت در تمام روستاهای آذربایجان شرقی

به گزارش وبلاگ عصر نو، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی گفت: تا انتها سال 99 تمام روستاهای بالای 20 خانوار استان زیر پوشش اینترنت پرسرعت قرار می گیرند.

وعده پوشش اینترنت پرسرعت در تمام روستاهای آذربایجان شرقی

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش وبلاگ عصر نو به نقل از ایرنا، محمد فرزاد، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی، شنبه 31 خرداد در ملاقات با روح الله متفکرآزاد نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در هفته های اخیر و با افتتاح های انجام گرفته در وزارت ارتباطات، تعداد دیگری از روستاهای استان به شبکه ملی اطلاعات متصل و زیرپوشش اینترنت پرسرعت نسل سه و چهار قرار گرفتند.

وی گفت: به همین دلیل تفاهم نامه ای با دانشگاه آزاد اسلامی استان با برای تاسیس مدرسه عالی مهارتی اقتصاد دیجیتال برای آموزش مهارت های تخصصی مورد احتیاج بازار کار و کارآفرینی با موضوع اقتصاد دیجیتال، به امضا رسیده است.

مدیر کل ICT آذربایجان شرقی، با بیان برنامه ها و اقدامات انجام گرفته توسط این اداره کل برای راه اندازی کریدور فناوری اطلاعات در استان، اظهار کرد: کریدور فاوا نزدیک ترین ساز و کار به اقتصاد دیجیتال و کسب درآمد است و ما به طور جد به دنبال راه اندازی این مرکز در استان هستیم.

روح الله متفکر آزاد، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، نیز در این ملاقات با قدردانی از کوشش ها و برنامه های وزارت ارتباطات و اداره کل ICT در توسعه زیرساخت های ارتباطی استان، خواهان حفظ پایداری موجود و توسعه هرچه بیشتر زیرساخت ها در آذربایجان شرقی شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "وعده پوشش اینترنت پرسرعت در تمام روستاهای آذربایجان شرقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وعده پوشش اینترنت پرسرعت در تمام روستاهای آذربایجان شرقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید