سرمربی پورتو: داور به طارمی اهانت کرد

به گزارش وبلاگ عصر نو، سرمربی تیم فوتبال پورتو با بیان اینکه اقدام فدراسیون پرتغال برای تحقیق در خصوص ملاقات تیمش با پورتیموننسه توهین به فوتبال است گفت: این در حالی است که داور ملاقات قبلی ما برابر براگا به مهدی طارمی اهانت کرد و او را متقلب دانست.

سرمربی پورتو: داور به طارمی اهانت کرد

به گزارش ایرنا، شائبه تبانی بین تیم های پورتو و پورتیموننسه در لیگ برتر فوتبال پرتغال که با فزونی هفت بر صفر پورتو همراه شد، حواشی زیادی را ایجاد نموده است.

مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم پورتو در فزونی هفت گله تیمش برابر پورتیموننسه پیروز به زدن سه گل و ثبت یک پاس گل شد. پیغام نیازمند دیگر ملی پوش ایرانی هم دروازه بان پورتیموننسه در این بازی بود.

فدراسیون فوتبال پرتغال پس از اینکه مطرح شد پورتیموننسه هفت بازیکن اصلی خود را در ترکیب اصلی به میدان نفرستاده است، آنالیز های خود را شروع کرد.

در این خصوص، سرجیو کونسیسائو سرمربی پورتو گفت: اولویت های هر مربی با توجه به شرایط تیمش فرق دارد و مربیان هیچ وقت نمی خواهند ببازند. واقعا تشکیل چنین پرونده ای و به راه افتادن تحقیقات در خصوص یک مربی و تیم، شرم آور و توهین است.

وی ادامه داد: این ماجرا بازتابی کوچکی از فوتبال پرتغال است. اینجا فرادی وجود دارند که نیت خالصانه ندارند و فقط می خواهند تیم ها را تخریب نمایند. اینگونه انسان ها همیشه سطح پایینی دارند.

سرمربی پورتو ادامه داد: در ملاقات قبلی ما برابر براگا، داور به بازیکن تیم ما اهانت کرد که تا به امروز چنین چیزی را ندیده بودم. او مهدی طارمی را متقلب خطاب کرد که این رفتار منطقی نیست. این داور منتظر بود تا اعتراض کنم تا من را از روی نیمکت اخراج کند.

منبع: فرارو

به "سرمربی پورتو: داور به طارمی اهانت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی پورتو: داور به طارمی اهانت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید