رونمایی از 5 بازیکن مدنظر استقلال در نقل وانتقالات، کار سخت مدیران باشگاه برای جذب ستاره ها

به گزارش وبلاگ عصر نو، در لیست مد نظر محمود فکری، سرمربی تیم فوتبال استقلال برای نقل وانتقالات نیم فصل، نام پنج بازیکن مطرح که ستاره های تیم های خود هستند، دیده می گردد.

رونمایی از 5 بازیکن مدنظر استقلال در نقل وانتقالات، کار سخت مدیران باشگاه برای جذب ستاره ها

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ عصر نو، محمود فکری، سرمربی تیم فوتبال استقلال چندی پیش لیست بازیکنان مدنظر خود در نیم فصل دوم را به مدیران باشگاه استقلال تحویل داد. لیستی که در ابتدا 7 بازیکن در آن دیده می شد، اما در نهایت به 5 بازیکن کاهش یافت.

در لیست سرمربی استقلال، اسامی بازیکنانی وجود دارد که ستاره اصلی تیم های خود هستند و جذب آنها برای هر باشگاهی کار سخت و حتی غیرممکن به نظر می رسد. امروز در خبرها آمده بود که باشگاه شهر خودرو مشهد برای صدور رضایت نامه امین قاسمی نژاد، مهاجم خود چیزی در حدود 10 میلیارد تومان درخواست نموده تا به نوعی این انتقال را غیرممکن کند. به همین دلیل، باشگاه استقلال با توجه به حجم انتقادها در روزهای اخیر از سوی بعضی ها در صفحات مجازی، کار سختی دارد، اما مدیران این باشگاه در سکوت خبری نامه رسمی خود را برای جذب این بازیکنان به باشگاه های شان ارسال نموده اند.

یکی از نکات این لیست، عدم حضور بازیکنانی چون مهدی کیانی از سپاهان و میلاد دنیای از ذوب آهن اصفهان است، آن هم در شرایطی که مدیران ذوب آهن بارها گفته اند که باشگاه استقلال برای جذب دنیای باید درخواست رسمی بدهد در صورتی که این بازیکن تا امروز در لیست فکری قرار ندارد.

لیست فکری برای نیم فصل، بازیکنانی هستند که تیم های دیگر نیز برای جذب شان اقدام نموده اند. در زیر نگاهی به اسامی این نفرات می اندازیم:

پیمان بابایی:مهاجم ماشین سازی با وجود شرایط بد تیمش عملکرد خوبی در این تیم داشته است. مذاکراتی با این بازیکن اجرا شده، اما همه چیز در حد ابتدایی بوده و باشگاه استقلال منتظر شروع رسمی نقل وانتقالات است.

امین قاسمی نژاد: مهاجم شهر خودرو هم جزو ستاره های نیم فصل اول بود و گل های حساسی برای تیمش به ثمر رساند. با توجه به رقمی که شهر خودرویی ها برای جذب او مطرح نموده اند، جذب او تا حدود زیادی غیرممکن به نظر می رسد مگر اینکه این رقم خیلی پایین تر بیاید. از طرفی، مهدی رحمتی، سرمربی شهر خودرو نیز بارها به مدیران باشگاه تأکید نموده که نباید اجازه جدایی مهاجم تیمش را بدهند.

میثم تیموری: فکری با وجود اینکه محمد نادری و متین کریم زاده را در دفاع چپ دارد، اما خواستار جذب تیموری شده است، بازیکنی که در لیگ هجدهم در استقلال حضور داشت و بیشتر نیمکت نشین بود. به نظر می رسد جذب او نیز برای استقلال کار راحتی نباشد و تراکتوری ها اجازه جدایی به او ندهند، اما چون استقلال در پست او بازیکن دارد، خیلی نگران عدم جذب تیموری نیست.

علیرضا علیزاده: هافبک دفاعی گل گهر سیرجان یکی از بازیکنان خوب این تیم است. این بازیکن برای پیوستن به استقلال ابراز تمایل نموده، اما نکته عجیب ترافیک در پست او در استقلال است، چرا که بازیکنانی چون مسعود ریگی، آرش رضاوند و فرشید باقری حضور دارند و شاید یک نفر از آنها در لیست خروج واقع شده است که فکری درخواست جذب علیزاده را نموده است.

رضا اسدی: هافبک میانی فصل گذشته تراکتور که مدنظر استقلال بود، ابتدای این فصل به باشگاه زانکت پولتن اتریش پیوست. اسدی در تیم اتریشی به دلیل مصدومیت بازی نمی کند و گفته باشد باید پایش را به تیغ جراحان بسپارد. در صورت مصدومیت طولانی مدت او استقلالی ها از جذب اسدی منصرف می شوند.

به گزارش وبلاگ عصر نو، فصل نقل وانتقالات زمستانی از دوم اسفند ماه شروع می گردد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ عصر نو بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رونمایی از 5 بازیکن مدنظر استقلال در نقل وانتقالات، کار سخت مدیران باشگاه برای جذب ستاره ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از 5 بازیکن مدنظر استقلال در نقل وانتقالات، کار سخت مدیران باشگاه برای جذب ستاره ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید