روایت عینی و عجیب مجری سرشناس تلویزیون درباره بشقاب پرنده در آسمان تهران!

به گزارش وبلاگ عصر نو، اسماعیل میرفخرایی مجری سرشناس تلویزیون به همشهری می گوید با خلبان پرواز تعقیب کننده بشقاب پرنده در 47 سال قبل بر فراز آسمان تهران حرف زده است و حرف های او تمام ده نفر دیگری که در عملیات تعقیب و گریز یک لشقاب پرنده در آسمان تهران نقش داشته اند تامل برانگیز است.

روایت عینی و عجیب مجری سرشناس تلویزیون درباره بشقاب پرنده در آسمان تهران!

گیج کننده ترین داستان دنیااین روایتی عینی است از اسماعیل میرفخرایی مجری و تهیه کننده سرشناس رادیو و تلویزیون درباره یوفوها بر فراز آسمان تهران. او می گوید با شاهدان عینی این اتفاق آشنایی داشته و بارها با آنها که همگی تحصیل نموده بوده اند صحبت نموده است.

اسماعیل میرفخرایی، مجری پرسابقه و تهیه کننده برنامه های علمی که در تهیه مستند مربوط به مشاهده یوفوها نقش مهمی داشته است، در این رابطه به همشهری می گوید: سال هاست درباره یوفو، وجود موجودات هوشمند در سیارات دیگر و... بحث می گردد اما آنچه رخداد شکار یوفو را برجسته می نماید، کسانی هستند که آن را گزارش نموده اند. تمام 11 نفری که درباره شیء مشکوک پرنده تهران گزارش دادند، افراد تحصیل نموده، باهوش و فنی بودند. همین، مسئله را پیچیده نموده است چون در بسیاری موارد، گزارش های مربوط به رصد یوفو را آدم های معمولی گزارش می دهند که سندی هم برای حرفشان ندارند. من خلبان های پرواز را از نزدیک می شناختم و بارها درباره آن شب با آن ها گپ زده ام. هیچ کدام مجنون و گیج نبوده اند. مدت ها گمان می کردم حتما پای یک جنگ افزار یا آزمایش سری در میان است اما نوع حرکت پرنده که زیگزاگی و شبیه حرکت بشقاب پرنده ها بود آدم را به فکر وامی دارد. می توان احتمال داد که دیسک های پرنده با نور لیزر فراوری شده و از جای دیگری به اینجا رسیده اند اما حتی در این صورت، پرنده مادر که شکل سیگاری داشت و نورش تغییر می کرد، چه بود؟ کسی نمی داند.

58321

منبع: خبرآنلاین

به "روایت عینی و عجیب مجری سرشناس تلویزیون درباره بشقاب پرنده در آسمان تهران!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت عینی و عجیب مجری سرشناس تلویزیون درباره بشقاب پرنده در آسمان تهران!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید