حاشیه دربی 97، حضور طرفداران استقلال و پرسپولیس در بیرون از استادیوم، استقلال تبلیغات محیطی را در دست گرفت

به گزارش وبلاگ عصر نو، تعدادی از طرفداران استقلال و پرسپولیس با توجه به برگزاری دربی 97 بدون حضور تماشاگران در بیرون از استادیوم از تیم محبوب خود حمایت می نمایند.

حاشیه دربی 97، حضور طرفداران استقلال و پرسپولیس در بیرون از استادیوم، استقلال تبلیغات محیطی را در دست گرفت

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ عصر نو، حساس ترین ملاقات هفته هشتم رقابت های لیگ برتر فوتبال بین دو تیم استقلال و پرسپولیس در قالب دربی 97 مرکز از ساعت 16:15 امروز (شنبه) در ورزشگاه آزادی به قضاوت موعود بنیادی فر برگزار می گردد.

با توجه به عدم حضور هواداران در این شهرآورد تعدادی از هواداران دو تیم برای حمایت از تیم محبوب خود در بیرون از ورزشگاه حضور دارند. در بین آنها هواداران خانم که بیشتر هوادار تیم استقلال هستند، دیده می شوند.

عوامل اجرایی ورزشگاه آزادی در محوطه ورزشگاه مشغول به پاکسازی و تمیز کردن برگ درختان پاییزی هستند.

درگیری مسئولان سازمان لیگ با باشگاه استقلال بر سر تبلیغات محیطی همچنان و تا این لحظه ادامه داشته و قرار است پس از ارائه تضمین های لازم از طرف باشگاه به سازمان لیگ، استقلال مجری تبلیغات محیطی باشد. با این حال عوامل اجرایی باشگاه استقلال در حال حاضر در ورزشگاه آزادی هستند و در حال نصب بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی خود در پشت دروازه ها و روی سکوی تماشاگران.

مسئولان اجرایی ورزشگاه آزادی در حال مهیا و کوتاه کردن چمن ورزشگاه آزادی هستند.

کانون هواداران دو باشگاه سرخابی در فاصله پنج ساعت تا شروع بازی، پرچم ها و نمادهای خود را روی سکوی ها نصب کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حاشیه دربی 97، حضور طرفداران استقلال و پرسپولیس در بیرون از استادیوم، استقلال تبلیغات محیطی را در دست گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاشیه دربی 97، حضور طرفداران استقلال و پرسپولیس در بیرون از استادیوم، استقلال تبلیغات محیطی را در دست گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید