تسلط نیروهای یمنی بر رشته کوه های قَشعَان و منطقه وادی سِلّبَة

به گزارش وبلاگ عصر نو، نیروهای ارتش یمن و کمیته های مردمی بر رشته کوه های راهبردی قَشعَان و وادی سِلّبَة در شهرستان خَبْ والشَّعْف استان الجوف در شمال شرقی یمن مسلط شدند.

تسلط نیروهای یمنی بر رشته کوه های قَشعَان و منطقه وادی سِلّبَة

به گزارش وبلاگ عصر نو، ارتش یمن و کمیته های مردمی کنترل رشته کوه های راهبردی قَشعَان و وادی سِلّبَة در شهرستان خَبْ والشَّعْف استان الجوف در شمال شرقی یمن و در نزدیکی نجران را در دست گرفته اند.

اهمیت راهبردی رشته کوه های قَشعَان در نظارتش بر منطقه الیَتَمَة مرکز اداری شهرستان خَبْ والشَّعْف و صحرای الأجاشِر واقع در بین دو استان الجوف و نجران عربستان است.

به گزارش المیادین، حملات هوایی ائتلاف سعودی باعث کندی پیشروی ارتش یمن و کمیته های مردمی در عملیات تهاجمی آنها در وادی سلبة و رشته کوه های استراتژیک قعشان در شهرستان خب و الشعف نشده است.

درگیری های شدید بین نیروهای صنعاء از یک سو و نیروهای منصور هادی و حزب اخوانی الاصلاح از سوی دیگر در حدفاصل بین منطقه کَرَی و شرق جبل البَلَق شهرستان وادی عَبیدة در جنوب شرق شهر مارب در شمال شرقی یمن ادامه دارد.

از سوی دیگر، ائتلاف سعودی مدعی شد که در حملات دیشب خود به صنعاء دو غار کوهستانی که برای نگهداری موشک های بالستیک ساخته شده بودند و بعلاوه چهار انبار مخفی مرتبط با فعالیت پهپادها را هدف قرار داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تسلط نیروهای یمنی بر رشته کوه های قَشعَان و منطقه وادی سِلّبَة" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسلط نیروهای یمنی بر رشته کوه های قَشعَان و منطقه وادی سِلّبَة"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید