ترامپ امروز رای می دهد

به گزارش وبلاگ عصر نو، رئیس جمهوری آمریکا امروز (شنبه) پیش از شرکت در گردهمایی انتخاباتی در سه ایالت چرخشی، در فلوریدا رای خود را به صندوق خواهد انداخت تا به بیش از 53 میلیون آمریکایی ملحق گردد که در اقدامی بی سابقه پیش از انتخابات سوم نوامبر در رای گیری پیش از موعد شرکت نموده اند.

ترامپ امروز رای می دهد

به نقل از خبرگزاری رویترز، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا شخصا در وست پام بیچ، در نزدیکی عمارت مارالاگوی خودش رای خواهد داد. او سال گذشته سکونتگاه دائمی و ثبت نامی رای دهنده خود را از نیویورک به فلوریدا تغییر داد؛ ایالتی که پیروزی در آن برای ورود دوباره ترامپ به کاخ سفید حیاتی است.

در همین حال جو بایدن، رقیب دموکرات ترامپ و همسرش جیل امروز (شنبه) به ایالت مهم پنسیلوانیا سفر می نمایند. باراک اوباما، رئیس جمهوری سابق آمریکا در فلوریدا کمپینی انتخاباتی برگزار خواهد نمود که دومین حضور انتخاباتی او به نفع جو بایدن است. اوباما چهارشنبه به پنسیلوانیا رفته بود.

در شرایطی که 10 روز از کارزارهای انتخاباتی آمریکا باقی مانده است، حدود 53.5 میلیون آمریکایی در رای گیری پیش از موعد شرکت نموده اند و ممکن است بالاترین میزان مشارکت رای دهندگان در انتخابات در بیش از یک قرن ثبت گردد.

بسیاری از ایالت ها رای گیری پیش از موعد حضوری و رای گیری پستی را پیش از روز انتخابات گسترش داده اند و آن را راهی امن تر برای شرکت در انتخابات در دوران پاندمی کرونا می دانند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا شامگاه آدینه در جمع حامیانش در شهر پنساکولای فلوریدا گفت: من در اینجا رای خواهم داد!

نظرسنجی ها از پیشتازی ملی بایدن مقابل ترامپ حکایت دارند اما رقابت در ایالت های چرخشی که نتیجه انتخابات را رقم خواهند زد، بسیار نزدیک است. ترامپ پس از رای دادن به سه مورد از آن ایالت های حیاتی شامل کارولینای شمالی، اوهایو و ویسکانسین سفر خواهد نمود.

بایدن روی پنسیلوانیا تمرکز خواهد نمود، جایی که نظرسنجی ها از پیشتازی اندک او مقابل ترامپ حکایت دارند. نظرسنجی تازه رویترز - ایپسوس نشان می دهد، بایدن در این ایالت چهار درصد از ترامپ جلوتر است و این آمار از هفت درصدی که پیش از آن وجود داشت، کاهش نشان می دهد. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "ترامپ امروز رای می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ امروز رای می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید