تاک برای نوروز 1401 روی آنتن می رود

به گزارش وبلاگ عصر نو، خبرگزاری خبرنگاران- تهیه کننده و کارگردان تاک از ساخت ویژه برنامه نوروزی این برنامه با اجرای داریوش کاردان در 13 قسمت اطلاع داد.

تاک برای نوروز 1401 روی آنتن می رود

به گزارش وبلاگ عصر نو، مریم نوابی نژاد کارگردان برنامه های تلویزیونی درباره فراوری تاک که هر هفته از شبکه دو پخش می گردد با طراحی نوروزی به مهر گفت: تاک هفته ای یک قسمت پخش می گردد و ما 10 قسمت دیگر تا نوروز داریم که طی این مدت به جای مانده تا انتها سال هر هفته روی آنتن می رود.

وی اضافه نمود: 13 قسمت هم در نوروز داریم که ویژه برنامه نوروزی با یک یا دو مهمان خواهد بود و بخشی هم به گپ و گفت داریوش کاردان با شرکت کننده ها اختصاص دارد و به زودی ضبط آن شروع می گردد.

نوابی نژاد درباره این برنامه که ایده آن از تد گرفته شده است شرح داد: تاک با این ایده فراوری شد که چرا تد تلویزیونی نداشته باشیم، با این حال با توجه به شبکه دو و گروهی که در آن برنامه را فراوری می کنیم، محور خانواده در این برنامه پررنگ است. مثلاً اینکه نقش خانواده در موفقیت فرد شرکت کننده چه بوده است، خود شخص چقدر برای خانواده وقت می گذارد و اینها ملاحظاتی بود که مورد توجه قرار دادیم و باید برنامه ای می ساختیم که مخاطب را درگیر کند.

نوابی نژاد اظهار کرد: ما سعی کردیم سطح سواد و بینش مخاطب را بالاتر ببریم و از همه قشری در برنامه دعوت کردیم اما هر یک از این افراد یک ویژگی دارد که بتواند به مخاطب ارائه کند و از طرفی مباحث را کاربردی کردیم تا برای مخاطب مفید باشد.

کارگردان تاک درباره حضور داریوش کاردان نیز مطرح نمود: داریوش کاردان فردی چند بعدی است، شعر می گوید، طنز می سازد، تبادل نظر بلد است، خودش برنامه ساز است و ایده می دهد و در کل یک حرفه ای است. او حتی آنقدر حرفه ای است که اگر در هنگام ضبط، فرایند فراوری کند و تند گردد، همه را سامان می دهد. کاردان پیش از این چند قسمت اجرای هزار داستان، یک قسمت محاکات و بعلاوه در مکث حضور داشت و اینجا هم که از او دعوت کردم به خاطر من پذیرفت. علی رغم اینکه هر برنامه ای را نمی پذیرد و خود من دیده ام که پیشنهادهای زیادی برای یلدا و نوروز و... و. داشته است اما رد می نماید.

وی در انتها درباره سختی این برنامه شرح داد: سختی ساخت تاک نسبت به برنامه های اجتماعی بیشتر است به ویژه که در برنامه های اجتماعی به وسیله گروه ها و انجمن های مختلفی می توان به سوژه ها دست پیدا کرد ولی سوژه های این برنامه همه افرادی خاص هستند که باید ویژگی های مهمی داشته باشد. از طرفی فرد متخصص یا نخبه یک رشته است و حتی زمان ندارد که بخواهد یک ساعت به برنامه بیاید و هماهنگ کردن اینها بسیار سخت است.

منبع: خبرگزاری آریا

به "تاک برای نوروز 1401 روی آنتن می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاک برای نوروز 1401 روی آنتن می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید