13 روش برای داشتن استایلی شیک با پیراهن لینن مردانه

به گزارش وبلاگ عصر نو، هنگامی که هوا گرم است تنها گزینه قابل استفاده تیشرت نیست و علاوه بر تیشرت می توان از الیاف طبیعی مانند لینن هم استفاده کرد. لینن یکی از پارچه هایی است که دارای قابلیت تنفس بالا بوده، به صورت طبیعی کمی حالت چروک داشته و سبک وزن هستند که همین مساله آن ها را برای استایل بهار و تابستان ایدئال می سازد. در این مطلب نگاهی به چگونگی ست کردن پیراهن های لینن برای داشتن استایل شیک می پردازیم.

13 روش برای داشتن استایلی شیک با پیراهن لینن مردانه

1. پیراهن لینن و شلوارک

یکی از لباس هایی که به صورت کلاسیک با پیراهن های لینن ترکیب می شوند شلوارک ها هستند. برای این ترکیب نه فقط از شلوارک های قدیمی بلکه باید شلوارک هایی که به صورت کامل متناسب بوده و بلندی آن ها دقیقا تا بالای زانو است را انتخاب کنید. هنگام انتخاب پیراهن های لینن تنوع بسیاری در مدل یقه، رنگ ها و طرح های آن ها وجود دارد. مهم ترین نکته متناسب بودن میزان پیراهن است.

پیراهن دکمه دار لینن باید باید کمی آزاد باشد اما از انتخاب پیراهن گشاد اجتناب کنید. با هر مدل پیراهن رسمی خوب ناید سرآستین ها از مچ بلندتر بوده یا گشاد باشند. ترکیب رنگی های مجذوب نمایندهی که می توانید امتحان کنید شامل شلوارک هایی به رنگ های پاستلی با پیراهن لینن سفید، شلوارک سورمه ای با پیراهن لینن آبییا هر ترکیب رنگ متضاد مجذوب نماینده دیگری است.

2. پیراهن لینن با شلوار جین

شلوار جین تقریبا با هر چیزی به خوبی ست می گردد و پیراهن لینن هم جزو مواردی است که ترکیب خوبی با شلوار جین به وجود می آورد. یک جفت شلوار جین اندامی متناسب را با یک پیراهن لینن آستین بلند دکمه دار ست نموده و استایل شیکی را ایجاد کنید. شلوار جین آبی و مشکی هر دو با پیراهن لینن ست می شوند زیرا هر دو تضاد مجذوب نمایندهی را ایجاد می نمایند.

برای بهبود استایل می توان آستین ها را تا زیر آرنج تا نموده و یک کفش غیررسمی (کفش کتانی سفید یا کفش بنددار) را با آن ست کرد. به همین سادگی می توان یک استایل تابستانی مجذوب نماینده داشت. تنها نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که پیراهن حتما باید متناسب باشد و هیچگاه پیراهن گشاد انتخاب نکنید.

  • 10 مدل یقه پیراهن مردانه؛ چگونه برترین مدل یقه را انتخاب کنید؟

3. پیراهن لینن با شلوار کتان

تبدیل کردن پیراهن لینن به استایل اسمارت کژول با استفاده از ترکیب کردن آن با شلوار کتانی امکان پذیر است. برای داشتن یک استایل مجذوب نماینده و زیبای تابستانی می توانید از این ترکیب بهره ببرید. ترکیب کردن این دو لباس با هم ساده است، مجذوب نمایندهیت ایجاد نموده و با اضافه کردن لایه های اضافه می توان استایل های متنوعی به وجود آورد.

رنگ های روشن تر شلوار کتان به خوبی با پیراهن های لینن در فصل تابستان مجذوب نمایندهیت بسیاری دارد بنابراین برای استایل های تابستانی در پی رنگ های خاکی، کرم، شنی یا پاستلی باشید. بعلاوه پیراهن لینن می تواند با آستین های تا شده یا صاف هم پوشیده شوند.

تضاد رنگی خوب هم یکی دیگر از نکات کلیدی در این قسمت به شمار می رود و نیازی به نگرانی درباره ظاهر چروک پیراهن لینن نیست زیرا این ظاهر چروک بخشی از زیبایی ترکیب پیراهن لینن و شلوار کتان است.

پیراهن لینن نباید به صورت یک لایه تنها پوشیده گردد. می توان از یک تیشرت متناسب به عنوان لایه زیرین پیراهن برای داشتن استایل تابستانی مجذوب نماینده استفاده کرد.

4. پیراهن لینن با کت

پیراهن های لینن تقریبا با همه انواع کت به خوبی ست می شوند بنابراین تنها قانونی که در این قسمت نباز به توجه دارد این است که باید پیراهن را داخل شلوار قرار دهید یا خیر. با وجود اینکه اغلب در موقعیت های غیررسمی پیراهن روی شلوار قرار می گیرد، نباید پیراهن خیلی بلندی انتخاب کنید.

در صورتی که پیراهن خیلی بلند باشد به احتمال زیاد میزان آن نامناسب بوده و باید سایز کوچک تری انتخاب کنید. البته پیراهن های لینن یک مکمل عالی برای کت های بامبر، ورزشی، کت های تک غیررسمی و بسیاری از انواع دیگر کت ها از جمله کت تک است.

5. پیراهن لینن با کت و شلوار

در نهایت به آنالیز ترکیب کت و شلوار با پیراهن لینن می پردازیم. پیراهن های لینن می توانند حتی در صورتی که رنگ پیراهن و شلوار یکسان باشد هم بافت متضاد خوبی را ایجاد نمایند. این نکته را به خاطر داشته باشید که کت و شلوار باید اندامی و متناسب بوده و پیراهن را باید داخل شلوار قرار دهید.

سعی کنید رنگ پیراهن یا کت و شلوار را خنثی انتخاب کنید و نباید هر دوی آن ها به رنگ خنثی باشند. به عنوان مثال کت و شلوار سرمه ای را با پیراهن لینن سفید یا پیراهن لینن سرمه ای را با کت و شلوار طوسی ست کنید.

6. پیراهن لینن با شلوار پارچه ای

اغلب افراد فکر می نمایند شلوار لینن فقط برای استایل های راحت و غیررسمی است اما برای داشتن تیپ رسمی تر می توان پیراهن لینن را با یک جفت شلوار پارچه ای ست کرد. قانون کلی این است که آستین ها را تا نکنید اما در فضایی که هوای آن گرم است اشکالی ندارد آستین ها را به سمت بالا تا کنید.

قانون دیگر در رابطه با قرار دادن پیراهن در شلوار است. مانند همه پیراهن های رسمی دیگر، پیراهن لینن هم باید داخل شلوار قرار داده گردد. بیش از حد نگران چروک های پیراهنتان نباشید. همان طور که پیش تر اشاره کردیم تضاد رنگی بین پیراهن و شلوار به میزان پوشیدن کفش لوفر بدون جوراب مهم و کلیدی است.

  • 7 پیراهن تابستانی مردانه که برای استایل کژوال مناسبند

7. استایل کلاسیک با پیراهن لینن سفید

برای داشتن یک استایل کلاسیک یکی از برترین رنگ ها پیراهن لینن آبی کمرنگ، سورمه ای یا سفید است که در موقعیت های بسیاری کاربرد دارد. برای اینکه استایل خود را غیررسمی نگه دارید پیراهن لینن خود را با شلوار جین آبی، شلوار کتان و یا شلوارک ست کنید.

برای داشتن استایل تابستانی غیررسمی در پی ست کردن پیراهن لنین آبی کمرنگ با کفش لوفر باشید. پیراهن لنین سورمه ای با دکمه های صدفی مجذوب نمایندهیت بسیار زیادی دارد و آن را به یک انتخاب کلاسیک و مجذوب نماینده برای سفر تبدیل می نماید.

8. پیراهن لینن مشکی

یکی از برترین انتخاب ها برای استایل شب های تابستان پیراهن لینن مشکی است. یک شلوار پارچه ای را با این پیراهن ست نموده و به همراه آن ها از کفش های بنددار یا بروژ بهره ببرید. سعی کنید رنگ هایی که در این استایل استفاده می کنید به قهوه ای روشن و مشکی محدود باشند.

9. استایل غیررسمی با پیراهن لینن راه راه آبی

با استفاده از پیراهن های راه راه آبی لینن می توان استایل غیررسمی ایجاد کرد. برای داشتن تیپ عالی می توان این پیراهن را با شلوار کتان خاکی، کرم یا شنی ست کرد.

10. استایل مدرن با پیراهن لینن سفید

لینن یکی از انتخاب های بسیار مناسب برای مراسم های عروسی در فصل تابستان است که می توانید آن را با کت و شلوار سفید بپوشید. سعی کنید پیراهن لینن سفید را با کت و شلوار بژ ترکیب نموده و یک جفت کفش آکسفورد را با آن ها ست کنید. بعلاوه می توانید از کت و شلوار کلاسیک و مات را هم استفاه کنید.

11. پیراهن لینن سورمه ای

ترکیب پیراهن لینن سورمه ای با شلوار لینن سفید و کفش های قایقی ظاهر بسیار مجذوب نمایندهی را ایجاد می نماید. این جنس پیراهن به علت قابلیت تنفس بالایی که دارد بسیار راحت است. برای داشتن استایل کلاسیک تر پیراهن لینن سورمه ای را با شلوار کتان تیره تر یا بژ ترکیب کنید.

12. پیراهن لینن سبزآبی

ظاهر راحت پیراهن های لینن با استایل تابستانی تناسب بسیار زیادی دارد. پیراهن سبزآبی لینن یکی از انتخاب های مناسب و بسیار کاربردی برای استفاده در ساحل و هوای گرم است. این رنگ پیراهن را با شلوار کتانی آبی تیره یا شلوارهای لینن ست کنید.

  • 10 قانون مهم که باید برای خرید پیراهن رسمی مردانه درنظر بگیرید

13. چگونه از پیراهن های لینن مراقبت کنیم؟

به سادگی می توان از پیراهن های ظریف و حساس لینن مراقبت کرد. به این منظور به راحتی پیراهن ها را در دمای 30 درجه در ماشین لباسشویی شسته، آن ها را آویزان نموده و به مدت چند روز بپوشید (این پارچه به سادگی بوی عرق نمی گیرد).

در انتها

در این مطلب نکاتی را در رابطه با چگونگی ست کردن پیراهن لینن در استایل مردانه بیان نموده و به آنالیز چگونگی استفاده از آن ها برای داشتن استایل غیررسمی تا رسمی در موقعیت های مختلف صحبت کردیم. با استفاده از پیراهن لینن و ترکیب هایی که شرح دادیم و اضافه کردن یک عینک آفتابی استایل تابستانی مجذوب نمایندهی برای خود بسازید. به خاطر داشته باشید که در این زمینه هیچ محدودیتی وجود ندارد.

منبع: DMARGE, FAROS LINEN

منبع: دیجی استایل

به "13 روش برای داشتن استایلی شیک با پیراهن لینن مردانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "13 روش برای داشتن استایلی شیک با پیراهن لینن مردانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید