پیدا کردن الماس 420 میلیون تومانی در پیاده روی!

به گزارش وبلاگ عصر نو، زنی خوش شانس هنگام پیاده روی، یک الماس زرد 4.38 قیراطی پیدا کرد.

پیدا کردن الماس 420 میلیون تومانی در پیاده روی!

به گزارش وبلاگ عصر نو، به نقل از یوم 7، روزنامه انگلیسی دیلی میل نوشت که یک زن کالیفرنیایی یک الماس زرد 4.38 قیراطی به ارزش 15 هزار دلار (معادل 420 میلیون تومان) پیدا کرد که بزرگترین الماس پیدا شده سال جاری است. نورین ردبرگ از کالیفرنیا، در بازدید از پارک ملی هات اسپرینگ، الماس زرد رنگی را یافت و در مصاحبه ای گفت: من اولین بار این پارک را چندین سال پیش در یک برنامه تلویزیونی دیدم و زمانی که متوجه شدم فاصله چندانی با هم نداریم تصمیم گرفتم با همسرم به اینجا بیاییم.

این اتفاق قبلا هم در این پارک اتفاق افتاده بود. این زن کالیفرنیایی پس از 40 دقیقه پیاده روی، یک الماس تمیز و براق را مشاهده کرد و به شوهرش داد و او هم برای شناسایی آن به مرکز اکتشاف مواد معدنی که در آن نزدیکی بود رفت.

وزن این الماس 4.38 قیراط است که بزرگترین الماسی است که در سال 2021 در این پارک پیدا شد و دومین الماس زرد بزرگ است که اخیراً پیدا شده است. در اکتبر گذشته هم جواهری به وزن 4.49 قیراط در این پارک پیدا شده بود.

الماس های زرد بسته به نوع شان قیمت گذاری می شوند. الماس رنگی این خانم احتمالاً در دسته الماس های مجلل قرار می گیرد که قیمت هر قیراط آن 3500 دلار برای رنگ زرد روشن آن است.

منبع: فرارو

به "پیدا کردن الماس 420 میلیون تومانی در پیاده روی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیدا کردن الماس 420 میلیون تومانی در پیاده روی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید