وزارت ورزش و جوانان: تا 2 ماه آینده سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس وارد بورس خواهد شد

به گزارش وبلاگ عصر نو، معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: تا دو ماه آینده سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس وارد بورس خواهد شد.

وزارت ورزش و جوانان: تا 2 ماه آینده سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس وارد بورس خواهد شد

جمشید تقی زاده ظهر امروز (سه شنبه، 4 شهریور ماه) در مراسم افتتاح زمین چمن ورزشگاه 17 شهریور اردستان اظهار کرد: با تلاش هایی که در وزارت ورزش شده در هفته دولت 170 پروژه شاخص ورزشی در سطح کشور به بهره برداری خواهد رسید که یکی از آن زمین چمن ورزشگاه 17 شهریور اردستان است. همچنین در 92 ماه گذشته 22 هزار و 500 مکان ورزشی دولتی و غیردولتی در سطح کشور افتتاح شده است.

وی با بیان اینکه یکی از تاکیدات وزیر ورزش و جوانان واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس است، شرح داد: در این موضوع اقدامات ارزشمندی شده که فکر می کنم تا دو ماه آینده سهام این دو باشگاه بزرگ وارد بورس خواهد شد.

معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان با اشاره به لایحه نظام جامع باشگاه داری گفت: کارهای اساسی این بخش اجرا شده و امیدواریم به زودی از طرف دولت به مجلس ارائه شود تا بخش خصوصی نقش ویژه ای را در ورزش ایفا کند.

تقی زاده با بیان اینکه یکی از اقدامات موثری که در حال انجام است لایحه اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان است که شامل 9 ماده به پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان در سال 95 از سوی هیات وزیران به تصویب رسیده است، گفت: یکی از مهم ترین مسائل شایسته تقدیر، لایحه شرح وظایف ورزش و جوانان است که پس از 51 سال این موضوع اتفاق خواهد افتاد و امیدواریم با رای قاطع نمایندگان مجلس بتوانیم ورزش کشور را صاحب یک لایحه و شرح وظایف قانونی و تعیین کنیم.

منبع: عصر ایران

به "وزارت ورزش و جوانان: تا 2 ماه آینده سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس وارد بورس خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزارت ورزش و جوانان: تا 2 ماه آینده سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس وارد بورس خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید