واکنش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به خبر جنجالی در خصوص گل محمدی

به گزارش وبلاگ عصر نو، شکست یک بر صفر پرسپولیس مقابل طرفدار باعث انتقاد هواداران این تیم از عملکرد شاگردان یحیی گل محمدی شد. آن ها در حالی ورزشگاه آزادی را ترک کردند که شعار هایی علیه بازیکنان پرسپولیس دادند، اما هیچ واکنشی نسبت به عملکرد یحیی گل محمدی انجام ندادند.

واکنش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به خبر جنجالی در خصوص گل محمدی

با این حال هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در جلسه سه شنبه هفته جاری خود از سرمربی تیم خواست تا شرکت نموده و صحبت هایش را مطرح کند. همین موضوع شایعاتی را درباره احتمال برخورد جدی با گل محمدی به علت نتایج چند هفته اخیر مطرح نمود.

این در حالی است که سرمربی سرخپوشان مرکز بابت حاشیه های به وجود آمده در چند هفته اخیر به خاطر مسائل داوری و برنامه ریزی سازمان لیگ فوتبال از عملکرد مدیران باشگاه ناراضی بود و در نشست روز گذشته نیز به آن ها اشاره نمود. هیأت مدیره باشگاه نیز مستندات خود مبنی بر پیگیری این مسائل را با گل محمدی در میان گذاشت و حمایت کامل و همه جانبه ای را از او بیان کرد.

با این وجود شایعاتی مبنی بر عبور هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس از یحیی گل محمدی برای برکناری او از سرمربیگری این تیم مطرح شد که مورد تکذیب مدیران باشگاه نهاده شد.

حسین خبیری عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس ضمن تکذیب هرگونه برخورد با گل محمدی مطرح کرد: هر آنچه در شرح مربوط به جلسه هیأت مدیره در سایت باشگاه منتشر شد مورد تأیید است و هیچ کم و کاستی ندارد. حمایت تمام و کمال از گل محمدی می کنیم و این رفتار های نخ نمای دشمنان پرسپولیس است که نمی خواهند آرامش داشته باشیم.

رضا درویش نیز ضمن رد این صحبت ها گفت: واقعا نیازی به شرح مجدد برای حمایت از آقای گل محمدی نیست. حمایت همه جانبه وجود دارد و افتخار می کنیم چنین مجموعه فنی داریم. امور جاری باشگاه در حال پیگیری است و هر کس در حیطه وظایف خودش عمل می نماید.

حمایت هیأت مدیره باشگاه از گل محمدی نشان می دهد که مجموعه مدیران پرسپولیس قصد دارند با حفظ تمرکز سرمربی خود روی مسائل فنی از ایجاد هرگونه حاشیه جلوگیری کنندتا بتوانند با یحیی گل محمدی در خاتمه فصل جاری به هدف قهرمانی خود در لیگ برتر برسند.

منبع: فرارو

به "واکنش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به خبر جنجالی در خصوص گل محمدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به خبر جنجالی در خصوص گل محمدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید