مورد عجیب آلومینیوم در لیگ برتر، 90 روز بدون پیروزی!

به گزارش وبلاگ عصر نو، تیم فوتبال آلومینیوم اراک که در ابتدای آغاز رقابت های لیگ برتر به عنوان یک تیم مدعی خود را معرفی نموده بود، مدت بسیار زیادی است که طعم پیروزی را نچشیده است.

مورد عجیب آلومینیوم در لیگ برتر، 90 روز بدون پیروزی!

به گزارش وبلاگ عصر نو، تیم فوتبال آلومینیوم اراک، یکی از تیم هایی بود که در شروع فصل بیست و یکم رقابت های لیگ برتر توانسته بود با عملکرد خوبی که داشت، به عنوان یکی از تیم های قدرتمند این فصل از مسابقات شناخته گردد.

شاگردان خطیبی هفته های اول لیگ را با نتایج خوبی پشت سر گذاشته بودند و به عنوان یکی از تیم های بدون باخت در کنار استقلال، توانسته بودند نمایش خوبی از خودشان ارائه دهدند. این تیم اراکی تا انتها هفته دهم نیز، تا این مرحله پیش رفت که هم امتیاز با استقلال شد و پیروز شد در صدر جدول مسابقات قرار بگیرد.

اما مسائل برای این تیم از جایی شروع شد که این تیم در هفته دوازدهم لیگ برتر به مصاف صنعت نفت آبادان رفت و پس از 11 هفته بدون باخت، اولین شکست خود را مقابل شاگردان علیرضا منصوریان تجربه کرد. این بازی با پیروزی 3 بر یک زردپوشان آبادانی به انتها رسید. پس از آن بازی و تحمل این شکست، آلومینیوم دیگر نتوانست شکل همیشگی خود را به دست بیاورد و روی نوارهای متوالی شکست و تساوی نهاده شد.

شاگردان رسول خطیبی از هفته دوازدهم تا هفته بیست یکم رقابت های لیگ برتر 5 شکست و 5 تساوی به دست آورده اند که این اتفاق باعث شد آلومینیوم از جمع مدعیان فاصله بگیرد و به عنوان یک تیم میانه شناخته گردد. آخرین پیروزی آلومینیومی ها، مربوط به هفته نهم رقابت های لیگ برتر می گردد که در آن بازی، سفیدپوشان اراکی با یک گل پیروز شدند فجرسپاسی را شکست دهند. از آن بازی تا به امروز حدود 90 روز می گذرد و شاگردان خطیبی رنگ پیروزی را ندیده اند.

با وجود این مسائل، رسول خطیبی معتقد است که تیمش از برترین تیم های رقابت های لیگ برتر قلمداد می گردد. او در نشست خبری قبل بازی تیمش مقابل طرفدار در هفته بیست و یکم این رقابت ها گفت: شرایط تیم ما خوب است. سعی می کنیم مثل همواره، اول فوتبال زیبایی بازی کنیم که مردم لذت ببرند و در ادامه نتایج را هم کسب کنیم. بعضا نتایج مورد نظر تیم نیست اما از لحاظ فوتبالی اعتقاد دارم که از برترین ها هستیم.

البته کادر فنی آلومینیوم به فرایند ناکامی این تیم واقف است اما معتقد است نتایج نیم فصل اول آلومینیوم باعث شده است انتظارات بالا برود و وجود بعضی مسائل در تیم باعث شد تا نتایج مطلوب این تیم به دست نیاید.

با وجود این اتفاقات، آلومینیوم اراک، با کسب 26 امتیاز تا انتها هفته بیست و یکم لیگ برتر در جایگاه نهم جدول نهاده شده است و آدینه در هفته بیست و دوم این مسابقات به مصاف ذوب آهن می رود و باید دید این تیم می تواند طلسم نبردن خود را در لیگ برتر بشکند یا خیر.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مورد عجیب آلومینیوم در لیگ برتر، 90 روز بدون پیروزی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مورد عجیب آلومینیوم در لیگ برتر، 90 روز بدون پیروزی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید