غفوری: ساده لوحانه است از الان فکر کنیم قهرمانیم، سال جاری تیم تر از سال های قبل هستیم

به گزارش وبلاگ عصر نو، کاپیتان تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد این تیم در فصل جاری به اصطلاح تیم تر است به همین دلیل نتایج بهتری می گیرد.

غفوری: ساده لوحانه است از الان فکر کنیم قهرمانیم، سال جاری تیم تر از سال های قبل هستیم

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ عصر نو، وریا غفوری پس از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل صنعت نفت آبادان گفت: کسب این سه امتیاز خیلی مهم بود تا فاصله مان را حفظ کنیم. فکر می کنم بعد از چند سال با اختلاف امتیاز بیشتر نسبت به پرسپولیس به پیشواز بازی بزرگ می رویم. همه چیز خدا را شکر عالی است.

وی در خصوص دربی هفته آینده و آمادگی خود شرح داد: بعد از آسیبی که در نیم فصل اول دیدم الان شرایط و آمادگی خیلی عالی دارم و می توانم به تیمم یاری کنم؛ حالا هر چقدر که بازی کنم.

کاپیتان تیم استقلال در خصوص اینکه این تیم شانس اول قهرمانی است، گفت: هنوز هیچ چیز قطعی نیست و بازی های سختی پیش رو داریم. اینکه از الان فکر کنیم قهرمانیم، ساده لوحانه است. باید بازی به بازی جلو برویم و متحدتر از همواره بازی ها را ببریم تا به هدف مان برسیم.

اختلاف شش امتیازی آیا باعث می گردد استقلال محتاط تر در دربی حاضر گردد؟، غفوری در پاسخ به این سؤال گفت: خیر! ما یک پلن تیمی داریم. تاکتیک خودمان را داریم و می رویم که بازی خودمان را انجام دهیم. طبیعتاً بازی سختی است و تمرکز و انرژی بیشتری باید داشته باشیم. ان شاءالله برنده می شویم.

وی بار دیگر در واکنش به سؤالی در خصوص شانس قهرمانی استقلال گفت: من احساس می کنم سال جاری تیم تر از هر سال دیگر هستیم و ان شاءالله این اتفاق بیفتد.

کاپیتان تیم استقلال در خاتمه در واکنش به سؤلی در خصوص ناراحتی منصوریان از مجیدی و اینکه تقریباً بیشتر مربیان استقلالی با نیمکت استقلال مشکل دارند، گفت: من چیزی حس نکردم، لطفاً سؤال حاشیه ای نپرسید!

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "غفوری: ساده لوحانه است از الان فکر کنیم قهرمانیم، سال جاری تیم تر از سال های قبل هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غفوری: ساده لوحانه است از الان فکر کنیم قهرمانیم، سال جاری تیم تر از سال های قبل هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید