دیوید تیلور: از حسن یزدانی تشکر می کنم

به گزارش وبلاگ عصر نو، دیوید تیلور پس از پیروزی مقابل حسن یزدانی در فینال وزن 86 کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی دنیا اظهار کرد: از تمام حمایت های ایرانی ها تشکر می کنم. این مسابقه بسیار سخت بود و این رقابت باعث پیشرفت من شده است که از او (یزدانی) تشکر می کنم. بعلاوه از طرفداران ممنونم و سال آینده هم می توانیم این رقابت را تکرار کنیم.

دیوید تیلور: از حسن یزدانی تشکر می کنم

دیدید تیلور بعلاوه در میکسد زون گفت: هر سال رقابت در بالاترین سطح سخت است. باورکردنی نیست. بعد از المپیک که قهرمان شدم گفتم کار سخت تر شده است و باید بیشتر کوشش کنم. تمرینات سختی داشتم. از نظر روحی و فیزیکی باید بیشتر روی خودم تمرکز می کردم. شما ها فقط جنبه بیرونی را می بینید. حس خیلی خوبی دارم.

او در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: مربیان خیلی من را برای این رقابت ها آماده کردند و باید از آن ها تشکر کنم.

تیلور درباره جو سالن نیز گفت: جو فوق العاده بود و در نهایت اینجا جایی است که همه از سراسر جهان می آیند و کشورشان را تشویق می نمایند. از حسن یزدانی قدردانم، چون او باعث می گردد انگیزه زیادی داشته باشم و باعث پیشرفتم شده است. کشتی زبان مشترک است ما همدیگر را درک می کنیم. من در هر تورنمنتی باشم برای کسب پیروزی کوشش می کنم. هیچ احساس بهتری از این نیست که صبح زود بیدار شوید و قهرمان شوید.

او درباره رای داوران و تغییر نتیجه به سود خود اضافه نمود: خوش شانس بودم. آن صحنه نقطه عطف کشتی بود. چلنج بسیار مهمی بود که در طول کشتی ها داشتم. قطعا من حمله را آغاز کردم و حرکت کردم. من قطعا آغاز کردم و وقتی داور سوت زد کاملا روی کشتی گیر بودم. لحظه مهمی بود. می خواهم بهتر شوم و روز به روز پیشرفت کنم.

منبع: فرارو

به "دیوید تیلور: از حسن یزدانی تشکر می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیوید تیلور: از حسن یزدانی تشکر می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید