داور بازی اشتباه کرد ، گل نساجی خطا بود

به گزارش وبلاگ عصر نو، جواد نکونام شامگاه آدینه در نشست خبری پس از بازی تیمش با تیم نساجی مازندران با اشاره به اینکه گلی که خوردیم 100 درصد خطا بود و داور اشتباه کرد چون بازیکن حریف روی مدافع ما خراب شد و ما گل خوردیم، اضافه نمود: بیژن حیدری امروز بد داوری کرد و نکته تاریک این بازی بود.

داور بازی اشتباه کرد ، گل نساجی خطا بود

وی با بیان اینکه حیدری روی صحنه گل نساجی اشتباه 100 درصدی داشت و یک خطای پنالتی روی شیمبا نگرفت، اضافه کرد: ما یک گل دریافت کردیم که قطعاً خطا بود، دو پنالتی برایمان نگرفتند و در این بازی یک گل و یک اشتباه نتیجه را برمی گرداند.

نکونام گفت: ما نتوانستیم امروز بازی را ببریم. یکی از عواملی که بازدارنده بود، داور بود. بخاطر صحنه های اخراج، دو تا صحنه پنالتی 100 درصد و گل خطایی که خوردیم داور مانع از پیروزی ما شد. ما اصلاً به حریف موقعیت ندادیم. تیم ما خوب بازی می کرد. نمی دانم چطور روی گل نساجی خطا گرفته نشد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اضافه کرد: ما می دانستیم که از چه نقاطی می توانیم به تیم مهمان ضربه بزنیم و برای بردن بازی کاملاً برنامه داشتیم. ما می توانستیم بازی را در نیمه اول 2 بر صفر کنیم که نتوانستیم استفاده کنیم که گلر تیم نساجی نیز یکی دو واکنش داشت.

وی عنوان نمود: امروز مانند بازی با تراکتور بدشانسی آوردیم و روز بردن ما نبود. ما موقعیت خلق کردیم و بازی در اختیار ما بود و خوب بازی کردیم اما نساجی برای مساوی آمده بود و به خواسته شأن رسید؛ البته واقعیت این است که آنها خوب و جون دار بازی کردند.

نکونام درباره بازیکنان غایب تیمش گفت: ما موسی کولیبالی را از دست دادیم و شیمبا را با زحمت زیاد به این بازی رساندیم و امید است که کولیبالی و سایر بازیکنان را به بازی های بعدی برسانیم ولی شرایط تیمی ما از لحاظ مصدومیت اصلاً خوب نیست.

منبع: خبرگزاری مهر

به "داور بازی اشتباه کرد ، گل نساجی خطا بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داور بازی اشتباه کرد ، گل نساجی خطا بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید