خبرنگاران نخستین مرکز نیکوکاری بازنشستگان کشور در استان سمنان فعال می گردد

به گزارش وبلاگ عصر نو، سمنان- خبرنگاران- قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان گفت: نخستین مرکز نیکوکاری بازنشستگان کشور برای یاری به نیازمندان و ساماندهی بهتر یاری ها در این استان راه اندازی می گردد.

خبرنگاران نخستین مرکز نیکوکاری بازنشستگان کشور در استان سمنان فعال می گردد

به گزارش وبلاگ عصر نو، محمد قوسی روز چهارشنبه با تاکید بر بهره گیری از تجربیات سال ها فعالیت بازنشستگان امدادگر در حوزه خدمت رسانی، به رسانه ها اضافه نمود: نخستین مرکز نیکوکاری کشور تحت عنوان امداد محله در شهرستان شاهرود و سپس در استان یزد شکل گرفت.

قائم مقام کمیته امداد استان سمنان بیان نمود: هم اکنون این شجره طیبه به درخت تنومند تبدیل شده است و نخستین مرکز نیکوکاری بازنشستگان کشور در استان سمنان برای یاری به نیازمندان راه اندازی می گردد.

وی با اشاره به اینکه مراکز نیکوکاری خط مقدم مددکاری اجتماعی هستند، توضیح داد: مرکز نیکوکاری بازنشستگان برای نخستین بار در کشور، تحت عنوان پیشگامان خدمت در استان سمنان فعال می گردد.

وی از فعالیت 80 مرکز نیکوکاری در استان سمنان اطلاع داد و گفت: 60 درصد از مجموع مشارکت های کمیته امداد استان از مراکز نیکوکاری است.

وی با بیان اینکه 70 درصد از روسای فعلی مراکز نیکوکاری استان سمنان امامان آدینه هستند اظهار داشت: ائمه آدینه معتمدین محل با شناسایی خیرین و جمع آوری مشارکت های مردمی در جهت رفع کردن مسائل نیازمندان گام برمی دارند.

قائم مقام کمیته امداد استان سمنان بابیان اینکه ذات مراکز نیکوکاری مشارکت های مردمی است، تأکید کرد: با توجه به اینکه مرکز نیکوکاری بازنشستگان توسط امدادگران مدیریت می گردد، سرفصل های ویژه ای در این مرکز پیش بینی شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران نخستین مرکز نیکوکاری بازنشستگان کشور در استان سمنان فعال می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نخستین مرکز نیکوکاری بازنشستگان کشور در استان سمنان فعال می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید