اپلیکیشنی برای سر و سامان دادن به اینستاگرام شما

به گزارش وبلاگ عصر نو، چگونه در کمترین زمان ممکن به اینستاگرام خود رسیدگی کنیم؟

Instant Cleaner اپلیکیشنی بسیار کاربردی برای اندروید و آیفون است که به یاری آن می توانید اموری همانند حذف پست، آنفالو یا بلاک کردن کاربران و آنلایک کردن تصاویر را به صورت یکجا و دسته جمعی انجام دهید.

اپلیکیشنی برای سر و سامان دادن به اینستاگرام شما

اگر از اینستاگرام تنها به عنوان یک اپ تفننی استفاده می کنید و روزانه حداکثر نیم ساعت از زمان خود را به آن اختصاص می دهید، شاید این پست جذابیت چندانی برای شما نداشته نباشد. اما اگر شما هم مثل من عاشق اینستاگرام هستید و چندین ساعت در روز را در این برنامه سپری می کنید، بهتر است با ادامه مطلب همراه وبلاگ عصر نو باشید تا درباره راهکاری برای مشکل مشترکمان صحبت کنیم.

اگر تعداد افراد بسیاری را فالو نموده اید یا انبوهی از تصاویر لایک شده را در بخش Liked Photo انبار نموده باشید و یک باره تصمیم به خانه تکانی و مرتب کردن اکانت خود داشته باشید، چه می کنید؟ به فهرست فالویینگ ها می روید و یک به یک افراد اضافه و ناخواسته را آنفالو می کنید؟ به بخش تصاویر لایک شده می روید و نوبت به نوبت وارد هر عکس می شوید و آن را آنلایک می کنید؟ این راهکار شاید برای کاربران عادی که نهایتا 50 پیج را فالو یا 30 عکس را لایک نموده اند، کافی باشد. اما هر مقدار که تایم بیشتری در اینستاگرام سپری کنید، با فالویینگ ها و تصاویر لایک شده بیشتری روبرو خواهید شد؛ به طوری که در حال حاضر بسیاری از کاربران چند صد پیج را فالو نموده اند و اگر سری به بخش تصاویر لایک شده آن ها بزنید، ممکن است بیشتر از 1000 تصویر را در آنجا پیدا کنید. راهکار آنفالو کردن یا آنلایک کردن نوبتی برای این کاربران به هیچ وجه کاربردی نخواهد بود و احتیاج به راهکاری جامع تر و بهتر برای این موضوع وجود دارد. اگر شرایط اکانت شما با توصیفات بالا شباهت دارد و هم اکنون قصد تمیز کردن اکانت خود، یا حتی پاک سازی کامل و فروش آن را دارید، می توانید از اپلیکیشن Instant Cleaner که برای اندروید و آیفون منتشر شده است بهره ببرید.

کارکرد این برنامه بسیار ساده است. کافی است با یوزر و پسورد خود وارد برنامه شوید تا به پنل مدیریتی خود دسترسی داشته باشید. این برنامه شامل چند بخش جداگانه است که در ادامه به معرفی جزئی آن ها خواهیم پرداخت.

اگر قصد آنفالو کردن تمام یا تعدادی از افرادی را که فالو نموده اید، دارید؛ می توانید در این بخش بعد از مشاهده فهرست کامل فالویینگ های خود، موارد دلخواه را Mark کنید و در نهایت با لمس گزینه Unfollow آن ها را به صورت اتوماتیک و در سریع ترین زمان ممکن آنفالو کنید. اگر قصد فالو کردن تمام افراد را دارید، می توانید بعد از بارگذاری کامل فهرست فالویینگ ها، گزینه Mark All را انتخاب کنید تا از انتخاب دستی تمام آن ها بی احتیاج شوید.

اگر از وجود بعضی افراد در فهرست فالوورهای خود ناراضی هستید، یا به یک باره تصمیم به خصوصی کردن پیج و بیرون کردن آقایون/خانوم ها از پیج خود گرفته اید؛ می توانید با استفاده از این بخش و مشاهده فهرست فالوورهای خود، افراد مورد نظر را انتخاب و روی گزینه Block لمس کنید. تنها در چند ثانیه تمام این افراد از اکانت شما بیرون خواهند شد و دیگر قادر به مشاهده یا فالو کردن مجدد شما نخواهند بود.

در این قسمت تمامی تصاویری را که از ابتدا تا به امروز لایک نموده اید، مشاهده خواهید کرد که می توانید تمام یا بخشی از آن ها را انتخاب و گزینه Unlike را انتخاب کنید تا تنها در چند ثانیه، بخش تصاویر لایک شده شما پاک سازی گردد.

اگر از کاربران فعال اینستاگرام باشید، احتمالا پست های زیادی نیز در اکانت خود ارسال نموده اید. اگر یک روز بنا به هر دلیلی تصمیم به حذف تعدادی از پست های خود داشتید، می توانید با مراجعه به این بخش و انتخاب پست های مورد نظر، به سرعت آن ها را از اکانت خود حذف کنید.

نکات مهم

چند نکته مهم در رابطه با کارکرد این سبک برنامه ها (نه صرفا این برنامه) وجود دارد که در ادامه آن ها را به شما گوشزد خواهیم کرد.

اینستاگرام محدودیت های خاص خود را دارد. اکانت شما با آنلایک یا آنفالو کردن سریع و متوالی پست ها و افراد، به صورت موقتی قفل خواهد شد و برای چند ساعت قادر به لایک/آنلایک کردن پست ها و فالو/آنفالو کردن کاربران نخواهید بود. Instant Cleaner نیز مجبور به پیروی از این قوانین است. برای مثال شما در این برنامه نهایتا می توانید 40 پست را به صورت هم زمان آنلایک کنید و بعد از آن باید مدتی را (از 30 دقیقه تا 2 ساعت) منتظر بمانید تا مجددا قادر به ادامه کار باشید. حال این شمایید که باید انتخاب کنید. آنلایک کردن دستی و نوبت به نوبت پست ها و در عوض امکان آنلایک کردن پست های بیشتر قبل از قفل شدن موقتی، یا آنلایک کردن 40 پست تنها با یک لمس و در چند ثانیه و در عوض انجام آن در چند نوبت زمانی. تصمیم با شما است.

این برنامه و تقریبا تمام برنامه های مشابه به صورت درون پرداخت منتشر شده اند و در صورتی که قصد انتخاب هم زمان بیش از 5 آیتم را داشته باشید، از شما خواسته می گردد تا ابتدا برنامه را ارتقا دهید. در غیر این صورت باید تصاویر یا کاربران مورد نظر را در دسته های 5 تایی انتخاب کنید.

ویژگی ها

امکان آنلایک کردن دسته جمعی عکس و ویدیو

امکان آنفالو کردن یکجای کاربران

امکان بلاک کردن دسته جمعی فالورها

امکان حذف گروهی پست های ارسال شده

منبع: الی گشت

به "اپلیکیشنی برای سر و سامان دادن به اینستاگرام شما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپلیکیشنی برای سر و سامان دادن به اینستاگرام شما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید