ستارگان مجازی (پنجشنبه 17 اسفند 96)

به گزارش وبلاگ عصر نو، امروز، روز جهانی زن است. ما نیز مثل سایر مردم جهان این روز فرخنده را جشن میگیریم و به زنان و مادران سرزمینمان تبریک میگوییم. باشد که برخوردمان نیز با زنان این مرز و بوم همچون گفتن تبریکات و دادن هدایایمان زیبا باشد. با ستارگان مجازی امروز، پنجشنبه هفدهم اسفندماه 1396 در خدمت شما عزیزان هستیم. از اینکه ما را همراهی میکنید، سپاسگزاریم.

ستارگان مجازی (پنجشنبه 17 اسفند 96)

خلاصه مطالب امروز:

  • از عوارض سختی های زندگی
  • خصوصیات 30 ساله شدن
  • ویژگی افراد ترسو چیست؟
  • روز زن مبارک

ستارگان مجازی امروزو با عکس محسن افشانی در کنار رفیق قدیمیش شروع میکنیم. مسائل زندگی گاهی وقتا به حدی میرسه که شلوار آدمو پاره میکنه! در واقع میزان این سختیا با مقدار پارگی شلوار نسبت مستقیم داره.

فلور نظری روز زن رو به همه خانم ها تبریک گفت و از تبییض و لزوم استیفای حق نوشت. البته عکسی که خانم نظری گذاشتن، مخصوصاً توی این بُرهه از زمان، میتونه هر کسیو به یاد تشت آب و گلبرگ بندازه و به نوعی خودزنی غیرعمد محسوب بشه.

البته عکس استوری جوری انتخاب شده که سی سالگی و خصوصیاتش آخرین چیزی باشه که به ذهن بیننده خطور میکنه.

وقتی از همسر محسن افشانی میخوای که یه دوستاشو واسه ازدواج بهت معرفی کنه؛

اینم یه عکس نسبتاً قدیمی از محسن افشانی و همسرش توی آسانسور.

با اینکه بیشتر عکسایی که خانم فراهانی توی اینستاگرام میذارن از پشت نویسی های ماشین های توی خیابونه ولی عکسایی که گاهی از خودشون توی فضای مجازی قرار میدن جوریه که همش حس میکنی همین الانه که بچه بیفته!

ایشونم فلور خانم نظری هستن که با وضعیتی که واسه خودشون درست کردن، این قابلیتو دارن که بچه های شیطون مهمونا رو توی دید و بازدیدهای عید، زَهره ترک کنن.

دوتا پدیده تو دنیا هستن که اسماشون هست خودبالی و دگربالی. توی خودبالی طرف به خودش میباله ولی توی دگربالی طرف به یه نفر غیر از خودش میباله. خانم کاویانی الان به خودبالی مزمن دچار شدن.

جان دنیا بهاره رهنما کتاب میخواند؛

اینم قلمراده که میخنده.

قشنگ از قیافه برادرِ هلیا امامی مشخصه که هلیا خانم تموم لواشکایی که مامانشون توی سینی درست نموده بودنو خوردن و چیزی واسه برادر جان نذاشتن.

وقتی پاتو توی دمپایی خیس دستشویی میکنی!

محیا دهقانی نوشته:

مامان جونم بهترین مامان دنیاااااا روز زیبات مبارک ؛

خداروشکر مَی کنم که عظیمترین نعمت عظیم دنیا رو به من داد، کوه صبر ،کوه مهربانی و تمام زیبایی هایت مرا بینیازم نموده بوس

از خانم دهقانی درخواست میکنیم که اختلافاتی که با مادرشون سرِ طرز تهیه ته چین مرغ دارنو به بعد از روز مادر موکول کنن!

قبل از اینکه از خودتون عکس بگیرین و از درس دریافت از تجربه هاتون بگین، میزان نور محیطو جوری تنظیم کنین که توی عکس شبیه ارواح طیبه نیفتین. با تشکر.

این پستو شیث رضایی در شرایطی سخت و درحالیکه بین دو تا مسافر دیگه توی تاکسی نشسته بود برامون گذاشته. ممنونیم که در همه حال به یاد طرفدارات هستی.

پرواز همای نوشته:

خجسته باد روز مادر

پرواز همای رو داریم که مامانش داره براش شپشای سرشو در میاره! ما هم روز مادرو بهشون تبریک میگیم.

وقتی تازه از کُما بیرون اومدی ولی حافظه تو از دست دادی.

سردار جان، یه کم آرومتر هم محبت به مادرجان منتقل میشه. احتیاجی به این همه شدت عمل نیست.

شما در مقابل دوربین مخفی هستید!

خدا رو شکر میکنیم که استوری خانم بختیاری عکس بود چون اگه فیلم بود به دلیل وجود بعضی حرکات موزون امکان انتشارش وجود نداشت.

تشکر میکنیم از ایمان خان صفا که برامون دعای خیر کردن. البته ما هم محض احتیاط براشون دعا میکنیم که خدا ناموس خودشونو حفظ کنه.

اگه شلوارای پدر یا برادراتونو که بین سال های 1370 تا 1380 میپوشیدنو هنوز دارین، دورشون نندازین، چون دوباره دارن مُد میشن.

تولدها

یکی از بدشانسی های یه مرد اینه که روز دنیای زن به دنیا بیاد! چون همونی که میگیره رو همونقدر باید پس بده. علی اوجی توی این زمینه یکی ازون آقوهای همساده به حساب میاد.

ما هم تولد علی خان اوجی رو بهش تبریک میگیم و واسش آرزوی سلامتی و موفقیت داریم.

ترین های روز:

عجیب ترین: عجیب ترین امروزو میدیم به دوستِ محسن افشانی به خاطر شلوارش که دیگه نمیشه گفت شلوار پوشیده، رسماً باید گفت پاره پوشیده.

بدترین: در طول ستارگان مجازی امروز یادی شد از بحث تشت آب و گلبرگ! بدترین امروزو سهم کسایی میدونیم که برای شان و منزلت زن در عمل ارزشی قائل نیستن.

بهترین: به مناسبت روز دنیای زن، بهترین امروزو تقدیم میکنیم به تمامی زنان و مادران ایران زمین. با این امید که قدر زنان سرزمینمونو بیشتر بدونیم و منزلتشونو نه فقط با حرف بلکه در عمل حفظ کنیم.

مثل روزهای گذشته، مشتاقانه منتظر شنیدن پیشنهادات و نقدها شما همراهان همیشگی بخش خبری ستارگان مجازی هستیم. تا درودی دوباره، بدرود.

منبع: setare.com

به "ستارگان مجازی (پنجشنبه 17 اسفند 96)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستارگان مجازی (پنجشنبه 17 اسفند 96)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید