انویدیا RTX 4090 با حافظه 24 گیگابایتی در دست ساخت است

به گزارش وبلاگ عصر نو، در رابطه با کارت گرافیک انویدیا RTX 4090 هنوز هیچ تصویری از نمونه های اولیه ی آن منتشر نشده ولی طبق یک گزارش تازه، به نظر می رسد حدود 10 روز قبل فراوری انبوه آن شروع شده است. متاسفانه هنوز تعیین نیست که کدام کارخانه وظیفه فراوری این کارت گرافیک را بر عهده گرفته ولی به نظر می رسد این کارت گرافیک از تراشه AD102 و حافظه 24 گیگابایتی استفاده می نماید.

انویدیا RTX 4090 با حافظه 24 گیگابایتی در دست ساخت است

ضمناً باید به وجود 4 کانکتور در این کارت گرافیک هم اشاره کنیم که از یک پورت HDMI و سه Display Port تشکیل شده است. متاسفانه هنوز در خصوص فرکانس حافظه و تراشه استفاده گزارش موثقی منتشر نشده و در خصوص سیستم خنک کننده آن هم نمی توانیم صحبت کنیم. اما احتمالا طی روزهای آینده اطلاعات بیشتری در خصوص کارت گرافیک به شدت قدرتمند منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است حتی اگر مشخصات دقیق این کارت گرافیک هم لو برود، ممکن است قبل از عرضه به بازار با تغییراتی روبرو گردد و چنین چیزی در بازار کارت گرافیک ها چیز عجیبی محسوب نمی گردد.

از کارت گرافیک انویدیا RTX 4090 چه انتظاراتی دارید؟ به نظر شما این قطعه با چه قیمتی راهی بازار می گردد؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با ما و دیگران در میان بگذارید.

منبع: notebookcheck

منبع: دیجیکالا مگ

به "انویدیا RTX 4090 با حافظه 24 گیگابایتی در دست ساخت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انویدیا RTX 4090 با حافظه 24 گیگابایتی در دست ساخت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید