کره شمالی هم واکسن کرونا می سازد!

به گزارش وبلاگ عصر نو، طبق اطلاعات مندرج شده در وبسایت میرائه وابسته به کمیسیون دولتی علوم و فناوری کره شمالی، دانشمندان این کشور در حال حاضر در حال کار بر روی واکسن کرونا و انجام آزمایش های بالینی این واکسن هستند.

کره شمالی هم واکسن کرونا می سازد!

طبق اعلام کمیسیون علوم و فناوری کره شمالی، این کشور در حال ساختن واکسن ویروس کرونا است و این واکسن در حال حاضر در مرحله آزمایش های بالینی قرار گرفته است.

به گزارش فارس، وبسایت میرائه وابسته به کمیسیون دولتی علوم و فناوری کره شمالی از کوشش های دانشمندان و محققان این کشور برای ساخت واکسن ویروس کرونا و آزمایش های بالینی این واکسن اطلاع داد.

به نوشته پایگاه کوریا هرالد، شورای تحقیقات علمی کره شمالی امروز شنبه خاطرنشان کرد که پیونگ یانگ در حال ساختن یک واکسن برای مقابله با ویروس کرونا است.

طبق اطلاعات مندرج شده در وبسایت میرائه وابسته به کمیسیون دولتی علوم و فناوری کره شمالی، دانشمندان این کشور در حال حاضر در حال کار بر روی واکسن کرونا و انجام آزمایش های بالینی این واکسن هستند.

بنا بر گزارش ها، آموزشگاه علوم پزشکی کره شمالی در حال نظارت بر کار دانشمندان این کشور برای ساخت واکسن کرونا است.

اعلام کوشش کره شمالی برای ساختن واکسن ویروس کرونا در شرایطی اجرا شده که اواسط ماه جاری کیم جونگ اون رهبر کره شمالی گفته بود که این کشور به طور کامل از ورود این ویروس جلوگیری نموده است.

طبق گزارش 13 تیرماه خبرگزاری رسمی کره شمالی، کیم علی رغم این در جلسه حزب کارگران این کشور هشدار داده بود که این موضوع نباید باعث ایجاد غرور بی جا و کاهش کوشش ها برای مبارزه با این ویروس گردد.

منبع: عصر ایران

به "کره شمالی هم واکسن کرونا می سازد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کره شمالی هم واکسن کرونا می سازد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید