هشدار گل محمدی به مدیریت باشگاه پرسپولیس، کارد به استخوان رسید

به گزارش وبلاگ عصر نو، یحیی گل محمدی پس از فزونی سه بر صفر مقابل ذوب آهن و صعود به مرحله بعد رقابت های جام حذفی در کنفرانس خبری بعد از بازی گفت: در جام حذفی داشتن تمرکز مناسب و گل نخوردن بسیار مهم است، در بازی امروز در بخش دفاعی خیلی خوب عمل کردیم و در فاز هجومی از موقعیت های خود نیز به خوبی استفاده کنیم.

هشدار گل محمدی به مدیریت باشگاه پرسپولیس، کارد به استخوان رسید

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: امروز شاهد صحنه های بسیار خوبی از فوتبال بودیم که خالق آن ها بچه های ما بودند. این برد را به طرفداران تبریک می گوئیم و از همه بازیکنان بخاطر از خود گذشتگی و فداکاری های خود برای تیم تشکر می کنم، سال جاری سال عجیب و غریبی برای تیم ما بود و بی توجهی های بسیاری به تیم ما شد. بازیکنان تیم ما مسائل محتلفی دارند و باید به آن ها رسیدگی گردد. به باشگاه هشدار را می دهم که اگر مسائل بازیکنان و اعضا تیم حل نگردد، وارد یک فاز بحران در تیم خواهیم شد، اما امیدوارم مسائل حل گردد.

وی اضافه نمود: راه زیادی تا گرفتن جام وجود دارد و از بابت صعود به مرحله بعدی شادمان هستیم. انشالله در ادامه با آرامش و تمرکز بیشتری بازی کنیم. امیدوارم مسائل بازیکنان حل گردد، به قول معروف کارد به استخوان خورده و امیدوارم باشگاه توجه بیشتری به حل مسائل داشته باشد.

گل محمدی درباره استفاده از بازیکنان تاجیک و عملکرد آن ها، شرح داد: آن ها سن کمی دارند و می توانند برای آینده باشگاه بازیکنان خوبی باشند. آن ها در مجموع آغاز خوبی داشتند. ما یک مجموعه خوبی از بازیکنان با تجربه و حوان داریم و امروز جوان ها عملکرد خوبی داشتند و بازی به سمتی پیش رفت که انتظار آن را داشتیم. خیلی خوب مدیریت کردیم و فضا به شکلی پیش رفت که توانستیم از بازیکنان جوان استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به سوالی درباره جابجایی این باشگاه گفت: تمرکز ما روی بازی با فولاد است و درباره جابجایی صحبتی ندارم.

وی با اشاره به کیفیت زمین بازی، تاکید نمود: بازی کردن در این زمین واقعاً سخت بود، اما تا جایی که توانستیم در این زمین بازی کردیم، اما در دقایقی مجبور به بازی بلند و مستقیم شدیم. سال جاری شرایط زمین نسبت به سال گذشته خیلی خراب شده و هر سال دارد بدتر می گردد. مدیریت خوبی در بحث امکانات وجود ندارد و بدون رعایت استاندارهای لازم در هر زمینی بازی می گردد. سال جاری شرایط زمین های مسابقات به طور کلی افتضاح است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "هشدار گل محمدی به مدیریت باشگاه پرسپولیس، کارد به استخوان رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار گل محمدی به مدیریت باشگاه پرسپولیس، کارد به استخوان رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید