نامه روسای دانشگاه ها به وزیر علوم برای حل مشکل مسکن اساتید جوان

به گزارش وبلاگ عصر نو، روسای دانشگاه های علامه طباطبایی، تربیت مدرس، علم و صنعت، شریف و امیرکبیر طی نامه ای به وزیر علوم خواهان برگزاری جلسه ای با وزیر راه و شهرسازی برای حل مشکل مسکن اساتید جوان شدند.

نامه روسای دانشگاه ها به وزیر علوم برای حل مشکل مسکن اساتید جوان

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه وبلاگ عصر نو، روسای دانشگاه های علامه طباطبایی، تربیت مدرس، علم و صنعت، شریف و امیرکبیر طی نامه ای به محمد علی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری خواهان برگزاری جلسه ای با وزیر راه و شهرسازی برای حل مشکل مسکن اساتید جوان شدند.

متن کامل این نامه به توضیح ذیل است:

جناب اقای دکترمحمد علی زلفی گل

وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری

سلام علیکم

احتراما همانگونه که بارها تاکید داشته اید اعضای هیئت علمی دانشگاه ها سرمایه های ذی قیمت فرهنگی و علمی کشور محسوب می شوند و ایجاد زمینه مناسب برای برطرف دغدغه های فکری و نیازهای اولیه آنها جزو ضرورت های آموزش عالی محسوب می شود. از جمله ضرورت ها تامین مسکن مناسب برای این عزیزان است. از این رو پیشنهاد می شود با ظرفیت بسیار مناسب به وجود آمده در دولت مردمی جهت تامین مسکن برای اقشار مختلف از جمله اعضای هیئت علمی جوان دانشگاه ها و آمادگی بالای وزارت راه و شهرسازی برای همکاری با وزارت عتف، خواهشمند است در صورت موافقت ترتیبی اتخاذ شود تا موضوع با وزیر محترم راه و شهرسازی در جلسه ای با حضور حضرت عالی و امضاء کنندگان ذیل مطرح و راهکار متناسب طراحی و عملیاتی شود تا بار بزرگی از دوش این قشر فرهیخته و نخبه برداشته و در نتیجه موجبات تعالی و طراوت هر چه بیشتر در آموزش عالی کشور را ببینیم.

دکتر عبدالله معتمدی رئیس دانشگاه علامه طباطبایی

دکتر فرهاد دانشجو رئیس دانشگاه تربیت مدرس

دکتر منصور انبیا رئیس دانشگاه علم و صنعت

دکتر رسول سول جلیلی رئیس دانشگاه شریف

دکتر سید حسن قدسی پور رئیس دانشگاه امیرکبیر

منبع: خبرگزاری فارس

به "نامه روسای دانشگاه ها به وزیر علوم برای حل مشکل مسکن اساتید جوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه روسای دانشگاه ها به وزیر علوم برای حل مشکل مسکن اساتید جوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید