محدودیت فعالیت های وزارت خارجه سوریه با هدف مقابله با کرونا

به گزارش وبلاگ عصر نو، وزارت خارجه سوریه از تعلیق فعالیت اداره مرکزی این وزارتخانه در دمشق در راستای اجرای دستورالعمل های دولت به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا اطلاع داد.

محدودیت فعالیت های وزارت خارجه سوریه با هدف مقابله با کرونا

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ عصر نو، وزارت خارجه سوریه امروز یکشنبه در بیانیه ای اظهار داشت که از امروز تا اطلاع ثانوی فعالیت های اداره مرکزی وزارت خارجه در دمشق تعلیق می گردد.

در این بیانیه آمده است که تنها شمار محدودی از کارکنان وزارتخانه با موافقت مدیران به منظور رسیدگی به امور ضروری، در ادارات این وزارتخانه حضور خواهند داشت.

به نوشته روزنامه سوریالثورة، وزارت خارجه سوریه همچنین از تعلیق فعالیت کنسولگری های خارجی در تمامی استان ها اطلاع داد.

در این بیانیه بر محدود شدن فعالیت سفارتخانه های سوریه و کنسولگری های آن برای رسیدگی به امور ضروری از جمله امور تجاری تأکید شده است.

دولت سوریه روز شنبه(دیروز) از تعطیلی بازارها و فعالیت های تجاری، خدماتی، فرهنگی و اجتماعی در تمامی استان ها و تعلیق فعالیت ادارات و نهادهای عمومی اطلاع داده بود.

طبق بیانیه نخست وزیری سوریه، مراکز فروش مواد غذایی، داروخانه ها و مراکز بهداشتی و خواربار از این تعطیلی ها مستثنی هستند.

از سوی دیگر رسانه های سوریه گزارش دادند که بشار اسد رئیس جمهور این کشور فرمان عفو عمومی مربوط به جرایمی که پیش از تاریخ 22 مارس 2020 (3 فروردین) اتفاق افتاده، صادر کرد.

طی این فرمان بر کاهش مجازات زندانیان از جمله کاهش مجازات اعدام به حبس ابد و کاهش مجازات حبس ابد به 20 سال حبس تأکید شده است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "محدودیت فعالیت های وزارت خارجه سوریه با هدف مقابله با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت فعالیت های وزارت خارجه سوریه با هدف مقابله با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید