لیگ برتر فوتبال، سهم 6 امتیازی پرسپولیس از میدان نفتی لیگ، صعود به رده دوم با یک برد مالی دیگر

به گزارش وبلاگ عصر نو، تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هفته هفتم رقابت های لیگ برتر مقابل نفت مسجدسلیمان به فزونی رسید.

لیگ برتر فوتبال، سهم 6 امتیازی پرسپولیس از میدان نفتی لیگ، صعود به رده دوم با یک برد مالی دیگر

به گزارش وبلاگ عصر نو، دو تیم پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان قرار بود در چارچوب هفته هفتم رقابت های لیگ برتر فوتبال از ساعت 18 امروز (دوشنبه) در استادیوم آزادی به مصاف هم بروند، اما به علت اختلاف های مربوط به تبلیغات محیطی شروع این ملاقات به تعویق افتاد و از ساعت 18:31 شروع شد که در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس سرانجام یافت. تک گل پرسپولیس به وسیله مهدی عبدی در دقیقه 50 به ثمر رسید.

بدین ترتیب پرسپولیس پیروز شد با دو پیروزی یک بر صفر مقابل صنعت نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان در هفته های پنجم و ششم لیگ، به رده دوم جدول برسد و خود را آماده ملاقات شنبه آینده با استقلال کند.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، فرشاد فرجی، علی نعمتی، مهدی شیری، سعید آقایی (46 - سیامک نعمتی)، میلاد سرلک، کمال کامیابی نیا، مهدی ترابی (88 - علی شجاعی)، وحید امیری، مهدی عبدی (90 - علیرضا ابراهیمی) و عیسی آل کثیر (85 - حامد پاکدل).

ترکیب نفت: علی محسن زاده، مجتبی لطفی، محمد بلبلی (31 - مهران امیری)، امیر روستایی، میثم نقی زاده (81 - سینا خادم پور)، محمدمهدی احمدی، مجید عیدی، مسلم مجدمی، سجاد حیدری مقدم (64 - عماد میرجوان)، علی عبدالله زاده و هاتف نادری.

داور: کوپال ناظمی

نیمه اول

دقیقه 6: نفت مسجدسلیمان با حمله ای غافلگیرکننده روی دروازه پرسپولیس به موقعیت رسید که حامد لک توانست با مهار خود این موقعیت را خنثی کند.

دقیقه 21: میلاد سرلک از راهی دور اقدام به شوتزنی کرد که ضربه او از بالای دروازه به اوت رفت.

دقیقه 42: حمله پرسپولیسی ها به وسیله مدافعان نفت مسجدسلیمان دفع شد تا توپ در ادامه به مهدی ترابی برسد، اما ضربه او از پشت محوطه جریمه با اختلاف زیادی از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 2+45: مهدی شیری از سمت راست ارسالی روی دروازه نفت مسجدسلیمان داشت که ضربه سر میلاد سرلک جایی در چارچوب دروازه نداشت.

دقیقه 3+45: بازیکنان پرسپولیس در یک رفت و برگشت موقعیت هایی را روی دروازه نفت مسجدسلیمان خلق کردند که در نهایت ارسال کمال کامیابی نیا به دهانه دروازه، به وسیله مدافعان این تیم راهی کرنر شد.

نیمه دوم

دقیقه 50: میلاد سرلک پشت محوطه جریمه نفت مسجدسلیمان با قطع توپ، مهدی ترابی را در موقعیت قرار داد که پاس او به دهانه دروازه با ضربه مهدی عبدی همراه بود و در نهایت توپ پس از برخورد به علی محسن زاده وارد دروازه نفت مسجدسلیمان شد.

دقیقه 57: ضربه ایستگاهی نصیب پرسپولیس شده بود که ارسال مهدی ترابی روی دروازه نفت مسجدسلیمان ضربه سر عیسی آل کثیر را به همراه داشت، اما محسن زاده توانست مانع از باز شدن دروازه اش گردد.

دقیقه 62: عیسی آل کثیر از سمت راست وارد محوطه جریمه نفت مسجدسلیمان شد و پاسی را به مهدی عبدی داد که مهاجم جوان سرخپوشان مقابل دروازه خالی قرار داشت، اما ضربه بی دقت او باعث شد توپ به شکلی عجیبی از بالای دروازه به بیرون برود.

دقیقه 64: هاتف نادری از نفت مسجدسلیمان صاحب توپ شد که پس از ورود به محوطه جریمه و نواختن ضربه به سمت دروازه پرسپولیس، مقابل واکنش حامد لک ناکام ماند.

دقیقه 69: مهران امیری با کارت زرد داور مسابقه جریمه شد.

دقیقه 75: داور مسابقه خطایی پشت محوطه جریمه پرسپولیس گفت که با اعتراض حمید مطهری، مربی این تیم همراه شد تا داور مسابقه او را با کارت زرد جریمه کند.

دقیقه 76: ضربه ایستگاهی که نصیب نفت مسجدسلیمان شده بود، به شکل خطرناکی از بالای دروازه به اوت رفت.

دقیقه 77: نفر بعدی که روی نیمکت پرسپولیس با کارت زرد داور جریمه شد، افشین پیروانی بود.

دقیقه 82: کوپال ناظمی، داور مسابقه حمید عبداللهی، مربی نفت مسجدسلیمان را با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه 89: مجید عیدی دیگر بازیکنی بود که از نفت مسجدسلیمان با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 3+90: محمدمهدی احمدی از نفت مسجدسلیمان از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ برتر فوتبال، سهم 6 امتیازی پرسپولیس از میدان نفتی لیگ، صعود به رده دوم با یک برد مالی دیگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر فوتبال، سهم 6 امتیازی پرسپولیس از میدان نفتی لیگ، صعود به رده دوم با یک برد مالی دیگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید