صدری بیشتر روی پرسپولیس تمرکز کند، هر کاری دلشان خواست کردند و رفت

به گزارش وبلاگ عصر نو، سیدجلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس با اعتراض به عملکرد داور مسابقه پرسپولیس با پیکان گفت: متأسفانه داوری خیلی بد شده و اشتباهات آنها خیلی به ضرر ما شده است. دیگران در مصاحبه های خودشان هر چه می خواهند می گویند و کار را برای ما سخت می نمایند. ما باید کارمان را بهتر انجام دهیم.

صدری بیشتر روی پرسپولیس تمرکز کند، هر کاری دلشان خواست کردند و رفت

وی در ادامه از سرپرست باشگاه پرسپولیس خواست توجه بیشتری داشته باشد. در این خصوص اضافه نمود: آقای صدری باید وقت بیشتری روی تیم بگذارد و بهتر است تمرکز خود را بر روی پرسپولیس بگذارد و کارهای بیشتری انجام دهد تا شرایطمان خیلی بهتر گردد.

حسینی توضیح داد: درباره پنالتی دیگر کارشناسان باید نظر بدهند اما به هر حال داوران سوت می زنند و هر چه به آنها می گوییم کار خودشان را می نمایند.

کاپیتان تیم پرسپولیس تأکید کرد: اعتراض ما به مسائل دیگر است. فکر ننمایند وقتی حرف نمی زنیم، هر چه می خواهند می گویند و هر کاری که می خواهند می نمایند. متأسفانه با شرایط فعلی و بلاتکلیفی که داریم همه باید با هم باشیم تا جواب دوستان را بدهیم.

وی درباره تجمع اعتراضی طرفداران نسبت به مسائل مدیریتی پرسپولیس اضافه نمود: در سالهایی که قهرمان شدیم خیلی چیزها پشت سر آن پنهان شده است. متأسفانه هر کسی هر کار که دلش خواست، کرد. چند بار گفتم با سند صحبت کنید اما هیچ کدام از آنها این کار را نکردند. ما می دانستیم شرایطمان به این سختی خواهد شد ولی هر سال قهرمان می شدیم و همه پشت این قهرمانی ها پنهان شدند.

حسینی اعلام کرد: هر مدیرعاملی که آمد و هر کاری که دلش خواست کرد. هیچ کس پاسخگو نیست که چه کارهایی نموده است. همان موقعی که قهرمان می شدیم، آقایان هر کار که می خواستند کردند و کسی جلوی آنها را نگرفت. این خیلی بد است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "صدری بیشتر روی پرسپولیس تمرکز کند، هر کاری دلشان خواست کردند و رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدری بیشتر روی پرسپولیس تمرکز کند، هر کاری دلشان خواست کردند و رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید