سازمان لیگ با پرسپولیس منصفانه تر رفتار کند

به گزارش وبلاگ عصر نو، حمید مطهری جمعه شب در نشست خبری پس از دیدار با مس رفسنجان با انتقاد از شرایط زمین بازی اظهار کرد: بازی کردن در این زمین (چمن مصنوعی) فوق العاده سخت است. انتظار من از مسئولان مس این است که هر چه سریع تر یک زمین که در شأن باشگاه مس رفسنجان است بسازند که بتوان فوتبال بهتر با آسیب دیدگی کمتر اینجا بازی کرد.

سازمان لیگ با پرسپولیس منصفانه تر رفتار کند

وی اضافه کرد: این زمین فوق العاده سنگین است و حداقل به دو سه روز ریکاوری نیاز است که بازیکنان به حالت اولیه بازگردند.

مطهری اضافه کرد: تیم مس نشان داد تیمی است که پلن دارد و می داند که از بازی چه می خواهد؛ درست است که سه چهار هفته نتیجه خوبی نمی گیرند اما کادر خوبی دارد و با برنامه هستند اما بازی امروز کاملاً برای ما شناسایی شده بودند و فوتبال خودمان را به آنها دیکته کردیم.

مربی تیم پرسپولیس ادامه داد: در صحنه گل تیم پرسپولیس، البته قبل از آن یکسری تغییرات در شکل بازی با جابجایی نفرات دادیم و کاملاً در اختیار ما بودند. به تیم مس در نیمه دوم به غیر از اواخر بازی، موقعیتی ندادیم و یک گل تاکتیکی و فنی به ثمر رساندیم.

مطهری گفت: هر موقع که خط دفاعی مس بالا بازی می کرد این برنامه را داشتیم که با توجه به سرعت دفاع های وسط مس از فضاهای پشت آنها استفاده کنیم که خدا را شکر به خوبی استفاده کردیم.

وی با اشاره به غیبت چند بازیکن تیمش گفت: امروز همه جوره نفرات ما در اختیار تیم ملی بودند، حتی مربی ما در اختیار تیم ملی بود، چهار پنج بازیکن آسیب دیده داشتیم درست است که همواره تیم ورک حرف اول را در تیم ما می زند و یک تیم هستیم اما غیبت بازیکنان ما هم تأثیرگذار بود. وحید امیری، کمال کامیابی نیا، سیامک نعمتی را در اختیار نداشتیم. احمد نورالهی که مشکل داشت و او را در دقایق آخر به زمین فرستادیم.

مربی تیم پرسپولیس گفت: توقع از سازمان لیگ این است که با باشگاه پرسپولیس منصفانه تر رفتار کند چرا که ما همواره با فدراسیون فوتبال همکاری کرده ایم. بازی های ما همواره جلوتر از سپاهان و با استراحت کمتری برگزار می شود و اینها همه موضوعاتی است که از سازمان لیگ می خواهیم دقت عمل بیشتری را داشته باشند.

مطهری در خصوص صحنه ای که داور نظر خود را بازگرداند هم گفت: در خصوص آن صحنه اعتقاد داشتیم که خطا است منتهی به نظر من کادر داوری خوب عمل و تصمیم اشتباه خود را اصلاح کردند. داور می توانست بازیکن مس را اخراج کند چون شهریار در موقعیت تک به تک قرار داشت و بازی سنگینی بود که به تیم داوری خسته نباشید می گویم. تنها صحنه بازی هم همان صحنه بود.

وی در خصوص خطای هند عبدی در صحنه گل هم گفت: لمس اول با سینه مهدی و یک گل کاملاً صحیح بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سازمان لیگ با پرسپولیس منصفانه تر رفتار کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازمان لیگ با پرسپولیس منصفانه تر رفتار کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید