خبرنگاران شکست خانواده ترامپ برای توقف انتشار کتاب خطرناک ترین مرد جهان

به گزارش وبلاگ عصر نو، تهران- خبرنگاران- در حالیکه تنها چند هفته از انتشار کتاب جان بولتون علیه ترامپ می گذرد، به رغم کوشش های فراوان خانواده ترامپ، کتاب برادرزاده رییس جمهوری آمریکا با عنوان چگونه خانواده من خطرناک ترین مرد جهان را ایجاد کرد به زودی منتشر می گردد.

خبرنگاران شکست خانواده ترامپ برای توقف انتشار کتاب خطرناک ترین مرد جهان

به گزارش شبکه سی ان ان، به رغم کوشش اعضای خانواده ترامپ برای جلوگیری از انتشار کتاب مری ترامپ برادرزاده رییس جمهوری آمریکا، انتشارات سیمون و شوستر ناشر کتاب روز دوشنبه خاطرنشان کرد که تاریخ انتشار کتاب دو هفته زودتر از موعد مقرر صورت خواهد گرفت.

پیشتر قرار بود کتاب مری ترامپ با عنوان زیاد و ناکافی: چگونه خانواده من خطرناک ترین مرد جهان را ایجاد کرد 28 جولای (7 مرداد) منتشر گردد اما ناشر خاطرنشان کرد به دلیل درخواست زیاد و انتظار غیرقابل تحمل خوانندگان، کتاب قرار است دو هفته زودتر و در تاریخ 14 جولای (24 تیر) منتشر گردد.

در حالی قرار است کتاب مری ترامپ به زودی منتشر گردد که پیش از این با تمام مخالفت های کاخ سفید کتاب جدید بولتون با عنوان اتاقی که اتفاق آنجا افتاد به دلیل انتشار در آستانه انتخابات 2020 این کشور و افشاگری ها در باره رییس جمهوری آمریکا بسیار خبرساز شده بود. وی در بخش نخست این کتاب، ترامپ را فردی سست عنصر و تحت تأثیر افراد دیگر در اوایل ورود به کاخ سفید توصیف می نماید.

مری ترامپ دختر فِرِد - برادر متوفی دونالد ترامپ است که در کتاب خود به اطلاعات محرمانه خانواده ترامپ پرداخته است.

برادرزاده ترامپ در این کتاب فاش می سازد که اظهارنامه مالیاتی پدرش و دیگر اسناد محرمانه خانوادگی را در اختیار نیویورک تایمز قرار داده بود.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران شکست خانواده ترامپ برای توقف انتشار کتاب خطرناک ترین مرد جهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شکست خانواده ترامپ برای توقف انتشار کتاب خطرناک ترین مرد جهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید