تمامی اعضای بازداشت شده گردان های حزب الله عراق آزاد شدند

به گزارش وبلاگ عصر نو، سخنگوی دفتر سیاسی جنبش عصائب اهل الحق عراق از آزادی تمامی افرادی اطلاع داد که چند روز پیش از سوی دولت بازداشت شده بودند.

تمامی اعضای بازداشت شده گردان های حزب الله عراق آزاد شدند

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری وبلاگ عصر نو، سخنگوی دفتر سیاسی جنبش عصائب اهل الحق عراق از آزادی تمامی افرادی اطلاع داد که چند روز پیش از سوی دولت بازداشت شده بودند.

محمود الربیعی در حساب توییتری خود نوشت: به برادران الحشد الشعبی و مقاومت بشارت می دهیم که برادرانتان در تیپ 45 الحشد الشعبی که چند روز پیش بازداشت شده بودند، تماماً پس از اثبات ادعا های بی اساس در حقشان طبق تشریفات قانونی و قضایی آزاد شدند.

او در ادامه نوشت: ننگ و عار بر تمامی افراد حسودی باد که نقاب از چهره زشتشان کشیدند و عزت و پیروزی بر مردان خدا و قهرمانان عراق باد.

پیش تر محمد البصری، از فرماندهان الحشد الشعبی پیش تر در مصاحبه با پایگاه خبری بغداد الیوم تصریح نموده بود: 14 فرد بازداشت شده به دلیل نبود دلایل و نیز عدم وجود راکت انداز، همان گونه که بعضی رسانه ها شایع نموده اند، امروز یا فردا آزاد خواهند شد.

او در ادامه تصریح نموده بود: نیرو های دستگاه مبارزه با تروریسم در میان افراد بازداشت شده به دنبال یک نفر بودند که این یک نفر هم به دلیل نبود هیچ گونه شواهدی مبنی بر مشارکت در حملات راکتی به منطقه الخضراء همراه با دیگر افراد بازداشت شده آزاد خواهد شد.

4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "تمامی اعضای بازداشت شده گردان های حزب الله عراق آزاد شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمامی اعضای بازداشت شده گردان های حزب الله عراق آزاد شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید