بهره گیری از پویش آرزو ها در اجرای طرح های خرد مقیاس در سال 99

به گزارش وبلاگ عصر نو، نژاد بهرام گفت: شهرداری تهران با ارتباطات برقرار کردن بین بودجه و پویش آرزو ها گامی موثر در ارائه خدمات محله ای بر می دارد.

بهره گیری از پویش آرزو ها در اجرای طرح های خرد مقیاس در سال 99

زهرا نژاد بهرام عضو شورای شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار ، در شرح آخرین شرایط پویش آرزو ها گفت: از دو ماه گذشته پویش آرزو ها در محله امیر آباد شروع شد و قرار بر این بود که این پویش تا 15 اسفندماه ادامه پیدا کند و پس از آن آرزو های برتر انتخاب شوند که به دلیل شیوع ویروس کرونا و لزوم مراقب های فردی عمومی زمان ثبت آرزو های اهالی امیر آباد 6 اسفندماه انتها یافت.

عضو شورای شهر تهران اضافه نمود: در دور اول پویش آرزو ها که در محله یوسف آباد برگزار گردید 3 آرزوی منتخب انتخاب شد که 2 آرزو از سوی مدیریت شهری منطقه انجام و اجرا شد و یک آرزوی دیگر پس از تامین زیر ساخت ها عملی می گردد.

نژادبهرام در تشریح آرزو های اهالی محله امیر آباد گفت: 3 آرزوی برتر در محله امیر آباد شناسایی و به شهردار منطقه اعلام شد و قرار است ظرف مدت 10 روز مدیریت شهری منطقه اعلام کند که در جهت برآورده شدن آرزو های ساکنان محله امیر آباد چه اقدام هایی انجام داده است و نتیجه اقدام ها نیز در تارنمای پویش آرزو ها قرار می گیرد.

شهرداری آماده برآورده کردن آرزو های شهروندان

او ادامه داد: برای سال آینده قرار است تمامی محله های منطقه 6 که به عنوان منطقه آزمایشی اجرای طرح آروز ها انتخاب شده است در پویش آرز وها شرکت داده شوند و تمامی اهالی منطقه به صورت عینی مشاهده نمایند که در دو محله یوسف آباد و امیر آباد چه آرزو هایی برآورده شده است.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: مدیریت شهری در بودجه سال 99 خود 2 هزار میلیارد تومان برای اجرای طرح های خرد مقیاس در محله های مناطق 22 گانه در نظر گرفته است و در صحبتی که با مظاهریان معاون شهردار تهران داشتم قرار شد که در اجرای طرح های خرد مقیاس از نظر های پویش آرزو ها نیز استفاده گردد.

نژاد بهرام تاکید نمود: شهرداری تهران با ارتباطات برقرار کردن بین بودجه و پویش آرزو ها گامی موثر در ارائه خدمات محله ای بر می دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بهره گیری از پویش آرزو ها در اجرای طرح های خرد مقیاس در سال 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره گیری از پویش آرزو ها در اجرای طرح های خرد مقیاس در سال 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید